Článek

REPORT: The Peacocs opět zbořili Lampu

Dne 18.6. 2015 se konal koncert švýcarské kapely The Peacocks v Divadle pod Lampou. Předskokany byli zástupci místní rockabilly scény, plzeňští Mordors gang.
Toto místní trio, hrající již téměř 15let rozhýbávalo příchozí návštěvníky svými chytlavými tóny vlastních songů s českými texty. Zazněly kousky připomínající swingově vláčné skladby, ale také velmi rychlé a svižné věci. Pánové se do toho opřeli již od začátku a po chvíli se první příchozí před pódiem pěkně rozvlnili do rytmu.

Poté za hlasitého projevu fanoušků, nastoupili již zmínění The Peacocks. Tuhle partičku od Švýcar asi netřeba nějak zvláště představovat.
Pravidelní „obyvatelé“ Lampy, stálice světové scény této rock'n'rollové odnože se sem vrátili, aby rozjeli pořádný mejdan a parádní show, jak je jejich zvykem.
Hity jako Gimme more, či Boring samozřejmě nechyběly. Profláknutou a chytlavou pecku Not your man, taktéž fanoušci ocenili hlasitými ovacemi.
Zaplněná Lampa byla nevysloveným, ale jasným signálem oblíbenosti a popularity této energické party u místních posluchačů.

V loňském roce jsme kapelu mohli zahlédnout na velice oblíbeném letním festivalu Mighty Sounds, kde jejich fanoušci měli jedinečnou možnost, užít si show tohoto tria pod širým nebem a se spoustou dalších ze svých řad.

Nezbývá nám než vyhledat jejich další tuzemské vystoupení a zopakovat si tento nadmíru příjemný a nezapomenutelný zážitek.

© 2014-2023 panJosef.cz