Článek

REPORT: Pearly Seconds + The Truth Is Out There + LocoLoco + Dizzplayed

Předsváteční poklidný večer 16. listopadu 2015 narušil hudebně nabitý koncert v plzeňském Divadle pod lampou, kde se postupně představilo hned několik kapel z různých koutů republiky.

Jako první se představila liberecká skupina Dizzplayed hrající nu-metal-alternative. Tato sestava odehrála v Plzni svůj vůbec první koncert. A návštěva se vyplatila. Již po prvních tónech se lidé začali přesouvat od baru směrem k pódiu poslechnout si jejich, jak oni sami říkají „znásilňování“ muziky, a to například v podobě písně s názvem Tonight.

Po pauze zahrála kapela, která se naposledy v Plzni ukázala v březnu. Samozřejmě se jedná o skvadru, která koncertuje po našich luzích a hájích již nějaký ten rok – crossoveři z Prahy, skupina LocoLoco. Bylo poznat, že LocoLoco má mezi Plzeňáky mnoho fanoušků, kteří si s kapelou zanotovali nejen na písně z jejich debutu Zvedni prdel, který vyšel v roce 2013.

Následně přátelsky poklidnou atmosféru narušil nástup kapely Pearly Seconds (ex The Delivery), jenž odstartovala své
koncertování písní s příznačným názvem Resurrection. Na atmosféře klubu se samozřejmě podepsalo to, že se jedná o místní kapelu, která měla mezi posluchači mnoho příznivců. Jednou z několika písní byla třeba pecka s názvem I will not surrender.
Fanoušky také potěšil song For just another night without you, kterou si mnozí s kapelou zazpívali. A nakonec Pearly Seconds obecenstvo potěšili klipem k písni Resurrection, který obsahoval záběry z křestu EP z music baru Anděl.

A večer zakončila skvělá kapela z Ostravska – The Truth Is Out There, která kombinuje post-hardcore s elektronikou. Kluky můžeme znát z festivalů jako Brutal Assault či Rock For People, nebo jako předskokany kapely Bring Me The Horizon. TTIOT představili samozřejmě singly ze svého nového alba Lighthouses (2015). Kapela opět dokázala, že slibnou budoucnost zcela jistě má.

Fotografie přejata od Standa Koovy Kovařík.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz