Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  REPORT: Pokáč v rámci Rock for People Home na nádvoří plzeňského pivovaru + rozhovor

  Písničkář Jan Pokorný alias Pokáč nevystupoval v Plzni poprvé. Přesto se do jisté míry o premiéru jednalo. Na známého interpreta totiž v rámci série akcí Rock for People Home (unikátní projekt festivalu Rock for People a MALL.CZ) čekala velice netradiční "stage" připomínající jukeboxy z let minulých. Pokud se člověku zachtělo  muziky, tak po vhození pár drobných a výběru písničky, stroj začal vyhrávat. Takže se bavíme o takovém předku v dnešní době oblíbeného Spotify! Skoro...

  Autoři


  Přečíst článek

  AKTUALITA: The Fool, HANA & Y? v rámci LOVE festivalu již tento víkend v Mlýnské strouze

  Festival lásky už po páté! Mlýnská strouha, přednášky, koncerty, zábava pro děti, i dospělé. Oslavte již 5. ročník. Jak pořadatelé tvrdí, láska a štěstí dělá naše životy tím, čím jsou.

  AKTUALITA: Legendární "Znouzi" si nově poslechneme i na Spotify!

  Déma, Golda a Caine, neboli členové plzeňské sestavy Znouzectnost, museli bohužel také zrušit veškerá svá vystoupení. Tento fakt je musí mrzet o to více, jelikož se chystali na turné po Austrálii. O koncert v Plzni, který se měl odehrát 18. 3. 2020, jsme pochopitelně přišli také.

  RECENZE: Na novém albu Rambanbám se zpívá i anglicky, ale hlavně plzeňsky!

  Chlumčanská banda Rambanbám o sobě dává po nějakém čase opět vědět. Vydala totiž nové album nesoucí trochu krkolomnější název Sólo všichni! Obsah ale stojí za to!

  GLOSA: Prázdné kluby, livestreamy, ignorace aneb muzika v pandemii!

  Internet je plný znepokojivých zpráv a kluby momentálně zejí prázdnotou. Věřím, že mnozí z vás mají momentálně doma vstupenku na koncert, který se kvůli současné situaci nekonal, či se v nejbližší době konat nebude. I pro naši redakci bylo docela těžké "zkousnout" fakt, že jsme byli nuceni prozatím zrušit 6. narozeniny našeho portálu PlzeňskéKapely.cz, které jsme měli oslavit v Anděl music baru, v sobotu 4. 4. 2020.

  REPORT: Prago Union v Bueně v rámci Perpetuum Promile Tour 2020!

  Česká hip-hopová kapela Prago Union vyrazila na turné Perpetuum Promile Tour ke své nové, již šesté, desce Perpetuum Promile. Přinášíme Vám asi první anonymní report na tomto webu od čtenáře pod pseudonymem Chico, který vyrazil s dívkou jménem Nela na jednu ze zastávek v plzeňském klubu Buena Vista 29. února 2020.

  REPORT: Framus Five v Měšťanské besedě

  Ve středu 6.2. 2019 vzal Michal Prokop společně s kapelou Framus Five, kterou zakládali před více než padesáti lety,  Měšťanskou Besedu doslova útokem.

  AKTUALITA: Mandrage v Plzni už nevystoupí. Vstupenky se budou vracet! Poslední koncert je dnes v Praze!

  Zajisté nebudeme první a ani poslední médium, které s touto informací přijdou. Informace o chystaném koncertu kapely 22. února 2020 v DEPO2015 tak bohužel není již aktuální.

  © 2014-2023 panJosef.cz