Článek

RECENZE: Klatovští Strip Dolls mají nový videoklip

Od doby kdy jsme o kapele Strip Dolls informovali  poprvé, uběhly 4 roky. Tehdy v roce 2016 měla tato banda venku nový videoklip k písni Bike'n'Roll a my jsme v rámci rubriky Plzeňské Discovery rozebrali jejich stručnou kapelní historii. Čas plynul a Strip Dolls prošli za tu dobu zásadní změnou, a tou je výměna zpěvačky, a tak se po deseti letech s kapelou rozloučila Kimi a na její místo nastoupila Bára "Leila" Kovaříková.

S jistou dávkou nadsázky se dá říci, že nový klip "Na plný plyn" navazuje na ten předchozí. Opět se setkáváme s vášní na dvou kolech, jen se přidalo pár koňských sil navíc. Podíváme se totiž tentokrát do světa Motocrossu.

V klipu samotném není nouze o zajímavé akční záběry, které si nově můžete vychutnat i ve 4k rozlišení. Působivé kousky se však neodehrávají jen ve venkovní bahenní lázni. Okolo třetí minuty se děj klipu přesune do vnitřních prostor konkrétně do plzeňské KartAreny, kde dostane hlavní slovo Richard Mošna a jeho čtyřkolka. Věřte, že při sledování některých kousků tuhne krev v žilách. Najdou se zde však i úsměvné situace, například závod, kde s motokrosovým závodníkem změří síly jezdec na babetě.  Jak závod dopadne? Dozvíte se v samotném videoklipu.

https://www.youtube.com/watch?v=sEjMBsawsO0

© 2014-2023 panJosef.cz