Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  REPORT: The Dreadnoughts společně s Pirates of the Pubs vyprodali Divadlo pod Lampou

  V pondělí 6.1.2020 se konal jeden z prvních větších koncertů na které se jen tak nezapomíná. Po 8 letech k nám přijeli kanadští The Dreadnoughts a jako předskokany si pozvali českobudějovické Pirates of the Pubs. Po koncertě Royal Republic před 2 lety to byl nejnarvanější koncert v Divadle pod Lampou, na kterém jsem byl.

  Autoři


  Přečíst článek

  AKTUALITA: Rybičky 48 shánějí support! Ve hře jsou i zástupci z Plzeňska!

  Kutnohorská banda Rybičky 48 dorazí v rámci svého turné Rockový Stužkováky i do Plzně. Stane se tak 21. 2. 2020. Jedná se tak o jakýsi předkrm před hlavním chodem, který se bude podávat ke konci tohoto roku v O2 aréně. V rámci "stužkováku" se však rozjíždí i velice zajímavá akce Rockový Katapult, která cílí na mladé kapely.

  AKTUALITA: Kapela P.V.A. zahraje neopakovatelný koncert k 25. výročí v Divadle pod Lampou

  "V roce 2020 tomu bude neuvěřitelných 25 let, kdy P.V.A. nahráli a následně u Papagájova hlasatelevydali audiokazetu Prasata Vyšší Autority," říká Majkl, autor a zakládající člen P.V.A. "Pro mnohé punkery z 90 let se kazeta stala vpravdě kultovní nahrávkou. Některé písně hrajeme dodnes, o řadu z nich si na koncertech fanoušci často říkají. A taky se hodně ptají, jestli se dá kazeta v dnešní době někde sehnat. A to nás přivedlo na myšlenku oslavit 25 let od vzniku Prasat velkolepým neopakovatelným koncertem."

  AKTUALITA: Lidé se loučili s Kafe Smetanka aneb konec kulturních střed!

  V pondělí 6. ledna 2020 od 11:00 do 14:00 jste si mohli naposledy pochutnat na kávě a vyhlášených palačinkách v Kafe Smetanka na plzeňském náměstí Republiky. Fronta byla opravdu dlouhá a rozloučit se přišel nejeden kavárenský fanoušek.

  AKTUALITA: Nepropásněte Poopeek RoadShow 2020 v plzeňském Vinylu. Vystoupí Milan Samko!

  Poopeek RoadShow 2020 hlásí 9 zastávek v České republice i na Slovensku

  Jste samostatným interpretem, máte kapelu či organizujete koncerty? Pak je Poopeek RoadShow 2020 tou správnou událostí, kterou byste si měli zpestřit svůj lednový vycházkový jídelníček. Celkem 9 zastávek během 2 týdnů čítá RoadShow 2020, během níž se bude diskutovat o problematice dnešního kulturního/hudebního trhu a úskalích bookování interpretů. 

  AKTUALITA: The Dreadnoughts nakonec nepřijedou vlakem a bude to jejich jediná zastávka v ČR!

  EDIT: Dostala se k nám informace, že se ke kapele The Dreadnoughts dostalo video, kde průvodčí v rychlíku vyšší kvality řeže obuškem cestujícího a romantická představa cestování vlakem padla. Nově máme informaci, že The Dreadnoughts dorazí v rámci tour dodávkou.

  REPORT: Akustický koncert Cheers! v Zach's Pub

  Ve čtvrtek 26. prosince 2019 jsme navštívili plzeňský klub Zach's Pub, kde vystoupili plzeňští folk-punkoví Cheers! Jak už je tradicí v čase Vánočním.

  REPORT: Krucipüsk zakončili turné v Plzni!

  V sobotu 28.12.2019 bylo v Šeříkovce opět živo. Své turné zde zakončila liberecká banda Krucipüsk. Jako předkapela měla původně vystoupit parta Syndrom, avšak z důvodu onemocnění jednoho z členů byli narychlo nahrazeni dravými Wishmasters, kteří předvedli set plný nadupaného symphonic-metalu. Headliner večera, začal hrát krátce po desáté, a bylo to opět skvělé, ale i dost odvážné.

  REPORT: Trautenberkova předvánoční besídka

  Oblíbená Tanz - metalová banda z Klatov po roce opět vyprodala Depo2015! Minulý rok dokonce Trautenberk kvůli velkému zájmu přidali ještě jeden koncert. Letos tomu tak nebylo, jak sama kapela předem avizovala, kdo zaváhal, měl zkrátka smůlu.

  REPORT: Pokáč opět vyprodal Zach's pub

  Davy lidí před vstupem a cedule "vyprodáno". Takový pohled se naskytl všem, kteří se v úterý 6.8.2019, kolem půl deváté večerní potulovali kolem plzeňského Zach's pubu. Dorazil totiž písničkář Jan Pokorný, alias Pokáč.

  © 2014-2023 panJosef.cz