Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Festival na ulici proběhne na konci srpna, vrací se ke kořenům!

  (Plzeň, 30. června 2020) – Ve dnech 21. až 29. srpna opět oživí centrum města open air kulturní projekt. Nový pořadatel Festivalu na ulici naváže na téměř třicetiletou tradici akce a nejvíce prostoru chce dát plzeňským kapelám. Kromě tří venkovních hudebních scén a vybraných klubů se návštěvníci mohou těšit na další kulturní a rodinný doprovodný program v ulicích. Vstup na festival je zdarma.

  Autoři


  Přečíst článek

  AKTUALITA: Nalijme si čisté whisky! Steven Daniels vydali nový klip!

  Představte si situaci, že v tomto slunečném počasí jedete na výlet autem. Z autorádia vám v této chvíli zní převážně rockové pecky z tuzemské tvorby. Vsadím boty, že kdyby vám v té chvíli začali hrát z Vašich reproduktorů Steven Daniels, asi by vás ani nenapadlo, že se jedná o menší bandu z Plzně.

  AKTUALITA: V létě bude DEPO2015 žít kulturou akcemi DEPOvLETU

  Od 30. 6. do 28. 8. 2020 bude nádvoří plzeňského DEPO2015 místem pro živé koncerty, gastronomicko-hudební večery, letní kina, divadla i speciální programy pro rodiny s dětmi. Celá série událostí dostala souhrnný název „DEPOvLETU“.

  REPORT: Pokáč v rámci Rock for People Home na nádvoří plzeňského pivovaru + rozhovor

  Písničkář Jan Pokorný alias Pokáč nevystupoval v Plzni poprvé. Přesto se do jisté míry o premiéru jednalo. Na známého interpreta totiž v rámci série akcí Rock for People Home (unikátní projekt festivalu Rock for People a MALL.CZ) čekala velice netradiční "stage" připomínající jukeboxy z let minulých. Pokud se člověku zachtělo  muziky, tak po vhození pár drobných a výběru písničky, stroj začal vyhrávat. Takže se bavíme o takovém předku v dnešní době oblíbeného Spotify! Skoro...

  AKTUALITA: The Fool, HANA & Y? v rámci LOVE festivalu již tento víkend v Mlýnské strouze

  Festival lásky už po páté! Mlýnská strouha, přednášky, koncerty, zábava pro děti, i dospělé. Oslavte již 5. ročník. Jak pořadatelé tvrdí, láska a štěstí dělá naše životy tím, čím jsou.

  AKTUALITA: Legendární "Znouzi" si nově poslechneme i na Spotify!

  Déma, Golda a Caine, neboli členové plzeňské sestavy Znouzectnost, museli bohužel také zrušit veškerá svá vystoupení. Tento fakt je musí mrzet o to více, jelikož se chystali na turné po Austrálii. O koncert v Plzni, který se měl odehrát 18. 3. 2020, jsme pochopitelně přišli také.

  RECENZE: Na novém albu Rambanbám se zpívá i anglicky, ale hlavně plzeňsky!

  Chlumčanská banda Rambanbám o sobě dává po nějakém čase opět vědět. Vydala totiž nové album nesoucí trochu krkolomnější název Sólo všichni! Obsah ale stojí za to!

  GLOSA: Prázdné kluby, livestreamy, ignorace aneb muzika v pandemii!

  Internet je plný znepokojivých zpráv a kluby momentálně zejí prázdnotou. Věřím, že mnozí z vás mají momentálně doma vstupenku na koncert, který se kvůli současné situaci nekonal, či se v nejbližší době konat nebude. I pro naši redakci bylo docela těžké "zkousnout" fakt, že jsme byli nuceni prozatím zrušit 6. narozeniny našeho portálu PlzeňskéKapely.cz, které jsme měli oslavit v Anděl music baru, v sobotu 4. 4. 2020.

  REPORT: Prago Union v Bueně v rámci Perpetuum Promile Tour 2020!

  Česká hip-hopová kapela Prago Union vyrazila na turné Perpetuum Promile Tour ke své nové, již šesté, desce Perpetuum Promile. Přinášíme Vám asi první anonymní report na tomto webu od čtenáře pod pseudonymem Chico, který vyrazil s dívkou jménem Nela na jednu ze zastávek v plzeňském klubu Buena Vista 29. února 2020.

  © 2014-2023 panJosef.cz