Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  RECENZE: Plzeňské Discovery (5) - Stíny

  Už jen název našeho seriálu Plzeňské Discovery napovídá, jakým směrem se vydáváme. Po všech koutech našeho kraje pro vás představujeme zajímavé interprety různých žánrů, kteří si podle nás zasluhují více vaší pozornosti. S naší rubrikou jsme zatím navštívili města Chlumčany a Klatovy. Otázkou zůstává, jak to vypadá v našem krajském městě, proto se dnes budeme věnovat plzeňské kapele Stíny.

  Autoři


  Přečíst článek

  REPORT: Dekadentní nářez v Plzni - Armillaria, Self-hatred, Sól a Ellende

  Plzeň se otřásla pod tóny vycházející z místního Divadla pod lampou, kde se 16. 1. 2016  pořádal již desátý ročník události Decadent Winter. V rámci této akce se na pódiu představily hned tři místní black metalové kapely a jedna zahraniční. Postupně se vystřídali Armillaria, doomovější  Self-hatredSól a atmospheričtí Ellende

  REPORT: Vánoční pogování s Cheers!

  Tradiční Vánoční Cheers! unplugged akce plzeňských Cheers! opět rozezněla Plzeň. Tuhle partičku netřeba nějak více představovat, snad jen těm, kteří byli na koncertě prvně, nebo o nich ještě jakoukoliv zvláštní souhrou náhod neslyšeli.

  AKTUALITA: I Set My Friends On Fire poprvé v ČR a ještě k tomu pouze v Plzni!

  Ježíšek už se sice vydal relaxovat kamsi do teplých krajin, čehož využil neúnavný konkurent od temné strany síly Satan Klaus a má tu pro vás jeden z jeho nejtřaskavějších dárečků!

  Poprvé do čech dorazí legendární party kapela ze států I Set My Friends On Fire! Je to jejich první a zároveň jedinej koncert v ČR v rámci evropského turné, což je privilegium, za který sme samozřejmě rádi.

  REPORT: Vánoční punková apokalypsa vol.4

  V sobotu 19. prosince 2015 jste si mohli zkrátit čekání na Ježíška účastí na zuřivě propagované akci s názvem Vánoční punková apokalypsa vol.4. A že to letos zase stálo za to! V rokycanské Hospůdce u Pardála zahrály k poslechu a tanci kapely Topičův křivák, Provokace bez Legrace, Budulínek, Curlies a Tragedis.

  AKTUALITA: Domažlice se představí v zuřivých tónech Animal Hate, Laid to Waste a Wreck Shit

  V sobotu 9. 1. 2016 se v domažlickém klubu Moskyto již od 19hod představí hned 3 kapely. Zahraje známá místní death metalová skupina Animal Hate a společně s ní zazní i plzeňský thrash metal v podání Laid to Waste a hardcore punkově ladění Wreck Shit.

  REPORT: Bluesový Novoroční nářez v Kalikováku 1.1.2016

  Kalikovák v Plzni na Nový Rok 1.1.2016 ovládl blues!

  REPORT: Plzeň se otřásla v základech - Panychida, Asgard, Armillaria a Sadistic Sacrament

  V plzeňském metalovém klubu Parlament oslavila dne 26.12.2015 místní black metalová skupina Panychida své 10. výročí. A jak jinak by kapela mohla oslavit své "narozeniny" než koncertem, na které pozvání přijali také německá skupina Sadistic Sacrament, brněnští Asgard a místní uskupení Armillaria. 

  AKTUALITA: Trautenberk vydává nové CD s názvem Himlhergotdonrvetr

  Právě v těchto dnech finišují práce na novém albu klatovské tanzmetalové kapely Trautenberk. Kapela má za sebou natáčení ve studiu exAvik v Klatovech a v současné době dokončují práce na bookletu. Samotného zpracování přebalu desky se ujal Daniel Kurz (Atari Terror, K25A), který má v tomto oboru nemalé zkušenosti. „Když jsme řešili, jak by měla nová deska vizuálně vypadat, už jsme věděli, že se bude jmenovat HIMLHERGOTDONRVETR. Padla tedy otázka: „V jaké situaci zakleješ? V jaké situaci si zakleje snad každý?“ No, když ti přijde obálka s modrým pruhem. To vždycky smrdí nějakým průšvihem. Proto i obal desky je pojat jako dopis a celkový koncept se točí kolem soudního rozhodnutí, na jehož závěru dojde k „překvapivému“ rozuzlení, říká Luboš Valeček, alias Horst, zpěvák kapely Trautenberk.

  RECENZE: Plzeňské Discovery (4) - Zoey

  Neseme vám noviny, Štědrý večer nastal, či Vánoce, Vánoce přicházejí. Troufám si tvrdit, že tyto skladby právě dnes „provoněly“ vaše domovy. Pokud si však chcete od tradičních vánočních koled odpočinout, náš portál vám nabízí zajímavou alternativu. Vítejte u čtvrtého pokračování série Plzeňské Discovery.

  © 2014-2023 panJosef.cz