Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Původně jsem si chtěl zachovat vzpomínky na své koncerty, říká zakladatel webu PlzeňskéKapely.cz

  Každý, kdo účinkuje v nějakém hudebním uskupení, si rád vzpomene na odehrané koncerty. Aby mu zážitky z vystoupení nesplývaly, založil si Josef Petřík blog, kam si poznatky z večerů v klubech, sálech a festivalech zapisoval. „Chtěl jsem si zachovat dojmy, abych na ně nezapomněl. Pak se mi začali ozývat kamarádi, že to je dobrý nápad,“ říká.

  Autoři


  Přečíst článek

  AKTUALITA: Rádio KISS Proton v Plzni končí!

  Pamatuji si rok 1998, bylo mi 8 let a já od babičky s dědou dostal svůj první kazeťák. Sedával jsem u rádia a snažil se nahrát všechny písničky z večerní hitparády co mě chytly za srdce na MC kazety. Nyní je vysílání rádia, které jsem objevil jako jedno z prvních, u konce.

  AKTUALITA: Blaze Bayley a Katr v plzeňské Šeříkovce

  Wau... BLAZE BAYLEY (ex Iron Maiden) se vrací po čtyřech letech do Plzně. Onehdá jel turné s akustickou show s kytaristou Thomasem Zwijsenem. Během letošního světového turné k nové desce "Endure and Survive", která vyšla začátkem března, navštíví dvakrát Českou Republiku. V neděli 30. dubna 2017 (v pondělí je svátek) přijede tato legenda do plzeňské Šeříkovky. Jako host vystoupí místní kapela KATR.

  AKTUALITA: Charitativní koncert pro Dětské centrum v Plzni

  Studentská organizace ELSA Plzeň pořádá 26. dubna 2017 charitativní multižánrový koncert na podporu Dětského centra v Plzni, který proběhne v Papírně (Zahradní 173/2, Plzeň). Účast přislíbili plzeňští Pearly SecondsBig Boy Band a pražští No Pressure a The Wild Roots. Součástí programu bude také aukce podepsaných předmětů - například tričko od plzeňské Victorky či tričko od kapely Pipes and Pints. Koncertu poskytla záštitu i náměstkyně primátora města Plzně Eva Herinková.

  Výtěžek z koncertu a z aukcí bude věnován ve prospěch Dětského centra v Plzni.

  KAPELNÍ REPORT: Velikonoční večírek v Rakovníku!

  V pondělí 17. dubna 2017 jsme vyrazili s rokycanskou kapelou Budulínek do Rakovníka. Zde se měla ve večerních hodinách odehrát akce nesoucí název Happy Easter. Už při příjezdu jsme si nemohli nevšimnout menší stage stojící uprostřed ulice. Hned po vystoupení z aut jsme pocítili agresivní zimu, proto nás také velice překvapil zpěvák kapely 2nd, která právě hrála svůj set, jelikož vystupoval pouze v košili.

  REPORT: 30 let E!E a The Fialky v Kalikováku

  Propršené odpoledne nad Plzní se změnilo ve studený večer. Dvě piva u kamarádky na bytě a hurá do Kalikováku. Dnes večer, 13. dubna 2017, sem dorazili pánové z řad českých punkových legend, aby zde společně s námi oslavili 30 let existence fenomenální kapely E!E. Společně s The Fialky obrážejí bary a kluby napříč celou republikou už téměř dva měsíce.

  AKTUALITA: EASTER MASSACRE - StreetMachine, Sinetrium a Avidity for...

  Je nám ctí Vás tímto pozvat na další nadupanou akci, kde své účasti rozhodně nebudete litovat - EASTER MASSACRE, koncert, jenž proběhne 14. dubna 2017 od 20:00 hod v plzeňském klubu Buena Vista. Velikonoční koncertování tento rok pořádá kapela Sinetrium, která si na pomoc přizvala další plzeňskou stálici - Avidity for..., a také pardubické hardcoraře Streetmachine

  REPORT: Apple Juice a Plexis v Divadle pod Lampou

  V pátek 7.4.2017 zahrály v plzeňském Divadle pod Lampou legendární tuzemské punkové kapely Apple Juice a Plexis.

  AKTUALITA: Shtuby a Ventolin v Plzni!

  Ve středu 5. dubna 2017 Plzeň zažije unikátní večírek, na kterém vystoupí tajemný izraelský producent v červeném spandexu Shtuby a poměří své nadpřirozené schopnosti s dalším, nyní už českým superhrdinou Ventolinem! Celou akci otevře tribal trance duo Yedhaki:Nautika se zbrusu novým setem a 4 novými hand pany, takže není cesty jinam a jde se tančit!

  AKTUALITA: DEADLY STORM na Božkově!

  Sobota 18. března 2017 bude samozřejmě patřit DEADLY STORM. Již 11. ročník této metalové akce se odehraje, kde jinde než v hospodě Pod kopcem na Božkově (Plzeň). Letos se opět představí mnoho kapel z domácího plzeňského prostředí a z Prahy (předměstí Plzně), dále z Polska, Itálie, Srbska... takže je rozhodně oč stát

  © 2014-2023 panJosef.cz