Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  ROZHOVOR: SticX - řízný žesťový ska-punk z Domažlic

  Na Plzeňském Majálesu 2014 jsme odchytili Josku, frontmana a kytaristu ska-punkové kapely SticX, abychom mu položili několik záludných otázek.

  Autoři


  Přečíst článek

  RECENZE: Lord - 1000 poschodí (2014)

  Mám před sebou nové album znovuzrozené kapely Lord, která v devadesátých letech patřila u nás na Klatovsku k tomu nejlepšímu, co zábavový bigbít mohl nabídnout.

  REPORT: Bijolit oslavili své 20. narozeniny v klatovském klubu u Košile

  17.5.2014 kapela Bijolit oslavila své 20. narozeniny, a protože jsou její členové velmi společenští, uspořádali narozeninový koncert s atmosférou, která pohltila úplně každého v klatovském klubu U Košile.

  REPORT: Tři sestry 2014 Gambrinus tour

  Skupina Tři sestry zahrála v rámci Gambrinus Tour 2014 v pátek 13. června 2014 za plzeňskou Plazou. Celé turné čítá 21 koncertů v duchu open-air.

  REPORT: HRAKULÉTO - kde jinde než v Hradišti

  Druhý ročník RockFestu HrakuLéto u kterého jsme samozřejmě nemohli chybět! Bylo krásné teplé odpoledne a sluníčko mimořádně pralo, o čemž vypovídala návštěvnost a prodej lahodného pivního moku na místní plovárně .

  REPORT: Koupák Vítá Léto 2014

  Letošní ročník festivalu Koupák Vítá Léto se nesl převážně v punkovém duchu ve složení kapel, a to bylo rozhodně dobře. Konal se 14.6.2014 a přišlo bezmála 300 návštěvníků, počasí bylo naprosto ideální, okolo 23° Celsia. Jednoduše občas slunce vysvitlo, kdy následně jeho horkost střídal příjemný vánek a přitom po celý večer nespadla ani kapka. K vidění byly kyblíky s Cuba Libre a pivo byl točený jedenácti stupňový Bakalář.

  RECENZE: Radiator - V diviznách (2013)

  Ani kapele Radiator se nevyhnula tvrdá stránka reality, kterou prochází víc než polovina kapel po celém světě. Jednoduše zrod, rozklad a po čase nový zrod. Skupina vznikla v roce 2003 a hned rok nato se rozpadla. Nové položení základů přišlo až v roce 2010, takže uvádějme a pamatujme si, že kapela Radiator vznikla v roce 2010. Za sebou mají album IX:I, které chlapci nahráli a vydali v roce 2012. Rok se s rokem sešel a máme tu album nové s názvem V diviznách.

  AKTUALITA: Avidity For... budou bojovat ve finále soutěže Múza

  Úspěšný rok zažívají plzeňští AVIDITY FOR... Metalová úderka se může pochlubit nabouchanou koncertní soupiskou a třešničkou na dortu je postup do finále kultovní soutěže Múza, které se uskuteční 12. června 2014 tradičně v plzeňském klubu Pod Lampou.

  ROZHOVOR: Lord - bezmála 30 let na pódiu

  Kapela Lord vydala novou desku pod názvem 1000 poschodí a to byl rozhodně důvod si popovídat.

  REPORT: Sifon - V Tlučné se na bigbít nechodí

  V Tlučné dne 6.6.2014 zahrála v rámci zahájení nové sezóny místního koupaliště oblíbená kapela Sifon. Bohužel byl koncert špatně naplánován a hrát se začínalo až kolem 21. hodiny.

  © 2014-2023 panJosef.cz