Článek

AKTUALITA: Z Vyvrhell tour poputuje k dětem s rakovinou bezmála 50 000 Kč!

  • S.A.S

Jak již mnozí z vás zaregistrovali, v rámci Vyvrhell tour nýřanské kapely S.A.S, proběhla finanční sbírka na podporu dětského onkologického oddělení v Motole.

Sbírka odstartovala 2. října 2015 v Klatovech, přispět jste mohli na dalších 17 koncertech uskutečněných téměř po celé republice. Posledním počinem pak byla vánoční Vyvrhells párty v Nýřanech, kde se vybralo krásných 6000. Turné proběhlo na počest zesnulého kytaristy Bakči z kapely E!E, legendy českého punku. Ke sbírce se pak přidali ještě další pořadatelé akcí, kapely i jednotlivci.

Vybraná částka se zatím zastavila na 46040 Kč, což je parádní úspěch! A klobouk dolů těm, co se na organizaci podíleli.

Na fb stránkách S.A.S je k zhlédnutí poděkování, které vám, co jste přispěli, prostřednictvím tohoto článku předávám:

„46040 KORUN ČESKÝCH!!!! ZDRAVÍME A DĚKUJEME VŠEM VYVRHELLS, CO PŘILOŽILI RUKU KE KASE A POMOHLI NÁM VYBRAT BĚHEM VYVRHELL TOUR TUTO NÁDHERNOU ČÁSTKU!! 27. 12. 2015 ZA TYTO PENÍZE PŘEDÁME NAKOUPENÉ VĚCI, O KTERÉ SI POŽÁDALO DĚTSKÉ ONKOLOGICKÉ ODDĚLENÍ V PRAZE MOTOL! VŮBEC JSME NEČEKALI, ŽE SE VYBERE TOLIK PENĚZ, ZA COŽ STRAŠNĚ MOC DĚKUJEME A DĚTI Z NEMOCNICE BUDOU MÍT ASPOŇ O NĚCO HEZČÍ VÁNOCE!! DÁLE DĚKUJEME ZA PODPORU KAPELÁM INSEMINAČNÍ STANICE A P.U.M. DALŠÍM KAPELÁM, KTERÉ SE VYVRHELL TOUR ZŮČASTNILY, A NAŠÍ PATRONCE VLAĎCE BAKČOVÉ A DO PUNKOVÉHO NEBE BAKČOVI, DÍKY KTERÉMU TOHLE TOUR VZNIKLO!! JEŠTĚ JEDNOU DĚKUJEME MOC, VYVRHELLS“

Další sbírka bude probíhat i příští rok, přidá se k tomu i Sid (pozn. aut.: Úmrtí Sida fest 2016) “, jak prozradil Miges, jeden z organizátorů. Letos máte stále možnost přispět do 27. 12.!

Tak co, lidičkové, dorovná se částka na padesát? Pojďme zpříjemnit dětem, co neměly štěstí, pobyt v nemocnici!

Ještě tři dny!

Kontaktovat zde:

Miges: https://www.facebook.com/miges.radous?fref=ts

A teď už nezbývá nic jiného, než vám všem popřát krásné Vánoce, pohodový Štědrý den a ať je ten nový rok 2016 ve znamení splněných přání…

© 2014-2023 panJosef.cz