21. 5. 2018

AKTUALITA: Ruinfest 2018 je za dveřmi

Článek

Autor
Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5952 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Ruinfest 2018, to je skvělá hudba na prahu léta na nádvoří hradu Rabí. Skvělé jídlo a zábava. Stany. Hvězdy. Noční polibky. To je váš první letní fesťák a náš 12. ročník. Letos se na hrad vypraví 6 hlavních interpretů. Horaždovickosušičtí JAM4U zahrají jazz a funky a otevřou vám brány 9.6.2018 v 18.30. Zasněné a melancholické, trochu syrové, trochu kytarové a zároveň zvukově příjemné, to jsou Mason a Tereza z TEEPEE.

Dreampop vystřídají drsnější BARO CHANDEL a se svým ukřičeným stoner rockem vás zvednou z deky. Na chvilku se pak ještě zastavíme a užijeme si tuhle klasiku: HOUPACÍ KONĚ. Kapela z Ústí nad Labem, kterou jste mohli v Sušici před léty pravidelně slyšet třeba v Kloubu nebo na Santosu. Koho zajímá nejlepší kapela z paneláku, nesmí na hradě Rabí chybět. „Nenuťte nás pracovat, když je takhle krásně!“ Těmito slovy a dalšími moudry Vás přijdou obohatit naši pražští známí z VASILOVA RUBÁŠE. Mejdan to bude jako vždy nevídaný. A nakonec FERTILIZER, retrofuturisticky kombinující rock a hardware syntezátory. Po půlnoci se všichni potkáme pod podiem.

A než kapely naladí, bude nám hrát éterická zpěvačka MERIEL nebo busker říkající si The Most Naked Men.

Více informací a předprodej vstupenek najdete na stránkách​​ www.ruinfest.cz

FB event: https://www.facebook.com/events/56991087668992/

 

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: