1. 9. 2016

REPORT: Hudební festival Ještě Jeden Fest slavil v letošním roce 5. jubilejní ročník

Článek

Autor


KapelyZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5664 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Ani tropické počasí neodradilo fanoušky dobré muziky od návštěvy závěrečného hudebního festival prázdnin. Ještě Jeden Fest nabídl kromě kapel i pořádnou dávku ochlazení.

Hudební festival Ještě Jeden Fest slavil v letošním roce 5. jubilejní ročník. Tradičně se odehrál v areálu bývalého koupaliště a o dobrou muziku, ani zábavu nebyla nouze. I když začátek festivalu poznamenalo tropické počasí, návštěvníci si přece jen „dali říct“ a dorazili v hojném počtu.

Festival „Ještě Jeden Fest“ se vyznačuje hned celou řadou specifik. Jde sice svým rozsahem o menší festival, nicméně každoročně si získává stále víc fanoušků. Pořadatelé si navíc už při vzniku festivalu stanovili poměrně složitou podmínku. Dva roky po sobě nesmí na festivalu vystoupit stejná kapela. V letošním roce se fanoušci mohli těšit například na kapely Trautenberk, Fialky, SD  nebo N.V.Ú. a řadu dalších.

Festival v Tachově navíc nabízí návštěvníkům velmi dobře zajištěný servis, který nechyběl ani letos. Originálním doplňkem pak je navezený sníh, který slouží nejen k zábavě, ale i k chlazení. To bylo letos skutečně hodně potřeba, a tak hory sněhu byly hodně vyhledávanou „atrakcí“.

 

FOTO zde
VIDEO zde

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: