23. 4. 2017

AKTUALITA: Charitativní koncert pro Dětské centrum v Plzni

Článek

Autor


Kapely


Klub


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5664 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Studentská organizace ELSA Plzeň pořádá 26. dubna 2017 charitativní multižánrový koncert na podporu Dětského centra v Plzni, který proběhne v Papírně (Zahradní 173/2, Plzeň). Účast přislíbili plzeňští Pearly SecondsBig Boy Band a pražští No Pressure a The Wild Roots. Součástí programu bude také aukce podepsaných předmětů – například tričko od plzeňské Victorky či tričko od kapely Pipes and Pints 🙂 Koncertu poskytla záštitu i náměstkyně primátora města Plzně Eva Herinková.

Výtěžek z koncertu a z aukcí bude věnován ve prospěch Dětského centra v Plzni.

PEARLY SECONDS – plzeňský rock a metal. Nedávno křtili klip k nové písni Asleep and Quiet, který by měl být předvojem vydání dalšího alba. Své vystoupení určitě odstartují peckou Resurrection nebo I will not surrender. A určitě si nesmíte nechat ujít duet Fade Away. Tato kapela z Plzně má za sebou i koncerty v Německu, takže je určitě nač se těšit.

BIG BOY BAND – americké country, jižanský rock a rock’n’roll ze severního Plzeňska. Kluci společně tvoří od roku 2013 a od té doby odehráli kolem stovky koncertů, které se nesly samozřejmě v duchu jižanské neutuchající energie.

NO PRESSURE – alternative rock z Prahy. Kapela vznikla poměrně nedávno, ale už má za sebou řadu vydařených klubových koncertů. Kluci minulý rok zakončili natočením 2 singlů – Like California a Homesick.

THE WILD ROOTS – grunge bluesová kapela z matičky Prahy nabídne klasické rockové složení – bicí, basa a kytara tvoří ideální podklad pro melodický až vysoký zpěv, a tématem, který protíná celou jejich tvorbu je severská divočina. Kapela vznikla v roce 2015 a hned o rok déle vydali album „Back Into The Wild“. A tento večer určitě představí svůj nový singl Irish Girl.

Cena vstupu je 150,- Kč

Předprodej vstupenek – https://goout.net/cs/koncerty/charitativni-koncert-pro-detske-centrum-v-plzni/

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: