Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  REPORT: Basinfirefest 2014

  Rok utekl jako voda a od 25. do 28. června 2014 probíhal další ročník festivalu Basinfirefest, který se odehrával v příjemném prostředí Spáleného Poříčí. Podle reakcí přímo na místě i na sociálních sítích, žádný ročník ještě nevyvolal tolik vášní a negativních reakcí.

  Autoři


  Přečíst článek

  REPORT: Panoptikum - punkový rej v plzeňském vnitrobloku

  V sobotu 5. 7. 2014 se konal koncert tří, téměř plzeňských punkových skupin, jejichž jména jsou již dosti zapsaná v pamětech místní punkové omladiny. Koncert se odehrával na zahrádce v prostorech Kafe Panoptikum, která sousedí blízko s oblíbenou „Woháňkou“, neboli krčmou U Krokodýlího ocasu. Díky open air vystoupení ve vnitrobloku se musela dodržovat noční klidová hodina, a tak se začínalo již úderem sedmé večerní.

  REPORT: ČVIKFEST 4

  Dne 21. června se v Pňovanech na severním Plzeňsku uskutečnil již čtvrtý ročník ČVIKFESTu. Letošní ročník byl spojen i s fotbalovým turnajem (5+1), který probíhal před hudební produkcí.  Do turnaje se přihlásily čtyři týmy a zvítězil domácí tým "Pňovany".

  ROZHOVOR: Brutus - poctivý český bigbít

  Na koncertě známé české kapely Brutus v Plasích dne 28.6.2014 naše reportérka  vyzpovídala Sášu Plesku, zpěváka a klávesistu.

  REPORT: Brutus v Plasích na louce

  Dne 28.6. 2014, poslední sobotu v měsíci, tradičně jako už po několik desetiletí zahrála legendární skupinaBrutus v Plasích na louce. V letošním roce  již podruhé.

  REPORT: Letní slavnost U Stočesů v Rokycanech

  V pátečním podvečeru 27. června se konala letní slavnost v rokycanském minipivovaru U Stočesů, která byla pořádaná k 3. výročí od otevření. Začátek víkendového slavení narozenin zahájili domácí rokycanštíBudulínci, Cheers! z Plzně a nejdále dojíždějící pražská kapela DiscoBalls.

  REPORT: KOHN na statku v Luhově

  V neděli 29. června jsme vyrazili na dopolední bigbít oblíbené kapely Kohn.

  REPORT: Cheers! a Malá bílá vrána v Zach's Pub

  Dne 26. června 2014 jsme navštívili venkovní terasu známého plzeňského klubu Zach's Pub. Na to, že se v Plzni odehrával všemi médii protěžovaný koncert desetiletí Lucie 2014 v lochotínském amfiteátru (reportáž zde), to neubralo na návštěvnosti a klub byl přeplněný návštěvníky. O perfektní zvuk se postaral pan Zeman, se kterým máme výborné zkušenosti i s naší vlastní kapelou. (pozn. autora)

  REPORT: V3SKA a SticX zahráli v Šach Matu

  Déšť neodradil fanoušky, aby přišli do plzeňského Šach Matu, kde se v sobotu 28.6.2014 sešla směs punku, ska a reggae v podání kapel SticX a V3ska.

  ROZHOVOR: Atombordel - melodický oi-punk ze Strašic

  Na festivalu Koupák vítá léto 2014, kterou organizovali strašičtí Sex Deviants, jsme pro vás vyzpovídali zajímavou punkovou formaci Atombordel. Kapela se po delší době vrátila na pódia a je na nich vidět, že ještě neřekli své poslední slovo!

  © 2014-2023 panJosef.cz