AKTUALITA: 9 z 10 veganů šílí! Trautenberk mají nový lyrics klip!

Jak Trautenberk informují na svých sociálních sítích - prozaická báseň o jedné z nejlepších pochutin světa konečně našla i svou obrazovou podobu.

Ano, mohlo by se zdát, že se jedná o nový počin, ale klip je zhotoven na píseň Klobáseň z alba Ticho nad pekáčem, které debutovalo v roce 2018.

O animované zpracování videoklipu se postaral Michal Viečorek z Woll Design, který se mimo jiné stará také o videoklipy kapelám jako jsou Dymytry, Komunál, a další...

TRAUTENBERK - Klobáseň

Za nás se to velice povedlo. Však, ve střívku oděná, laskavě voní... my bychom šli světa kraj... jen a jen pro ní.

Popusťte uzdu svému básnickému střívku i VY a užijte si tento znovu vytažený počin.

KLOBÁSA NA HRAD!

Vznešená mozaiko ze směsi mas, Hovězí, vepřové, špekový kras.

Ve střívku oděná, laskavá voní, Já bych šel světa kraj jen a jen pro ní, Já bych šel světa kraj jen a jen pro ní

Prošla si peklem v kouřové cloně, Visela na háku, teď je tu pro mě. A jak tu čeká, smyslně ohnutá, Oplývá něhou a ani nedutá.

Štíhlá či tlustá, otevřu ústa, Šťávy a orgie, škoda, že nežije. Tlustá a kluzká, otevřu ústa, Já bych ji laskal tak rád. Toužim ji láskou sežrat.
Klobása na hrad. Klobása na hrad.

Židle není stůl, kráva není vůl. Peklo není spása, párek není z masa. Jedině klobása, ach to je krása. Koňská či drůbeží, člověka osvěží, Když unaven prací, touží po matraci. Sem tím co jím a ty zas budeš mnou, Spolu prožijeme chvíli dojemnou.

Štíhlá či tlustá, otevřu ústa, Šťávy a orgie, škoda, že nežije. Tlustá a kluzká, otevřu ústa, Já bych ji laskal tak rád.

Štíhlá či tlustá, otevřu ústa, Šťávy a orgie, škoda že nežije. Tlustá a kluzká, otevřu ústa, Já bych ji laskal tak rád.

Toužim ji láskou sežrat, klobása na hrad, Toužim ji láskou sežrat, klobása na hrad, Štíhlá či tlustá, klobása na hrad, Šťávy a orgie, škoda, že nežije, Štíhlá či tlustá, tlustá a kluzká, Štíhlá či tlustá, kluzká a tlustá Štíhlá či tlustá, tlustá a kluzká Kluzká a kluzká, klobása na hrad, Klobása na hrad.


© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram