Článek

AKTUALITA: První koncert The Wild Roots a Seventh Passion po karanténě

“COVIDíš? Koncert! Tak vidíš!”

Parafrází legendární hlášky z filmu Jana Hřebejka Pelíšky ohlašují The Wild Roots a Seventh Passionspolečný koncert v pražském Futuru 26. června 2020, který je zároveň první živý koncert po karanténě. Aby u nástěnky nedošlo k mýlce, po období online streamů se jedná o opravdový živý rockový koncert.

Dřevní rock’n’rollová trojici The Wild Roots znáte z předních českých festivalů jako Rock for People, na jehož letošním ročníku měli po dvou letech opět vystoupit, z Mighty Sounds a Metronome festivalu z Jameson Black Barrel bar scény nebo z Jack Daniel’s Experience scény během Colours of Ostrava. Trio odehrálo několik klubových turné po ČR, vystoupilo také v Německu a Skotsku. 

https://youtu.be/6rbrM1i5W3g

‘Už se těšíme na pódium. Máme naplánovaných několik akcí na červenec, ale první živý koncert po karanténě si dáme hned s našimi turné bratry Seventh Passion”, říká natěšeně bubeník a zpěvák Kraken.

The Wild Roots koronakrizi vyplnili natáčením klipu, který zveřejní 14. 6., ve kterém vás vytáhnou na čerstvý vzduch než vás přivítají v podzemním sále pražského Futura.

Zcestovalé progressive rockové trio Seventh Passion reprezentovalo českou scénu na polském legendárním festivalu Pol’and’Rock, pravidelně vystupují na Ostrava v ulicích, předskakovali americké progressive metalové superskupině Sons of Apollo a společně s The Wild Roots objeli české a německé kluby v rámci společného turné 2019.

https://youtu.be/SuUSnyK6FfY

Seventh Passion se 26. 6. ve Futuru představí v nové sestavě a slibují malou ukázku z připravovaného alba. 

Obě party se vyznačují výrazným tlakem svých živých vystoupení a strhující energií. Koncertní kombinace navzájem se doplňujicích virtuózních Seventh Passion a přímočarých energických The Wild Roots se během společných tour osvědčila jak dramaturgicky, tak lidsky a tak vznikl sourozenecký rockový tandem.

© 2014-2023 panJosef.cz