Koncerty

21. 08. 2017 | pondělí
19:00 Five Rivers Blues Band
Plzeň, Restaurace Za oponou
22. 08. 2017 | úterý
20:00 Fousband
Plzeň, U Komína
24. 08. 2017 | čtvrtek
19:00 Bikini karneval, Znouzectnost
Plzeň, Prazdroj, nádvoří
Léto v Prazdroji
20:00 Ewa Farna
Domažlice, letní kino
20:30 Zach's pub Vltava
Plzeň, Zach's Pub
vstupné: předprodej 180 Kč / na místě 220 Kč
25. 08. 2017 | pátek
18:00 Harlet
Plzeň, ŠÍDLOVÁK
Zahrají: Harlet,
18:00 Josef Fousek
Klatovy, Renesanční dvorek
za deště Café Jednorožec
18:00 Harlet
Plzeň, Ranč Šídlovák
19:30 Open Mic aneb loučíme se s Jirkovo svobodou:)
Plzeň, A.C.W. Saloon
Zahrají: Hanzík, Leny Lászlová Veverka ( Jana PHS:) Mirka Volfová Hanzík Dáma s hranostajem a další...
20:00 Tip redakce Třískáč & BTnJ
Plzeň, ŠACH-MAT
Zahrají: Třískáč, BTnJ,
20:00 Brass Band Rakovník
Nepomuk, Malá letní scéna
vstupné dobrovolné
20:00 Fanfara Transilvania
Plzeň, Zach's Pub
vstupné dobrovolné
21:00 Sifon
Nezvěstice, koupaliště
21:00 Tip redakce Ramones Plzeň
Čižice, koupaliště
21:00 Extra Band revival
Kramolín, krytý parket na závodišti
21:00 Kabát revival Plzeň
Poděvousy, krytý parket
21:00 Kreyson
Klatovy, náměstí Míru
21:00 Agnes rock
Stříbro, Pivnice Sauna
26. 08. 2017 | sobota
00:00 Chicken Hell
Újezd u Svatého Kříže, Hospoda Na Koupališti
Zahrají: Chicken Hell,
10:30 Motosraz Lužany 2017
Lužany, camp
Zahrají: Ty krávo,
13:00 Festival pro Zámek Čečovice 2017
Čečovice, Zámek Čečovice
Zahrají: Z Hecu,
16:00 Tip redakce Ještě Jeden Fest vol. 6
Tachov, areál bývalého koupaliště
Zahrají: SPS, Interloud, Brenda 5, Pearly Seconds, Berny & Kiese, , , , Již tradiční Punk/Rock/Metal/HC fesťák v Tachově. Kapelky budou postupně dopisovány
17:00 Folk-Country festival,pro zámek Čečovice
Čečovice, Zámek Čečovice
18:00 Chuť
Plzeň, Plaza - Amfiteátr
Zahrají: Chuť,
19:30 Pivní slavnosti
Úherce, Náves
19:30 Tip redakce Live Music Night v Šach Matu: Diagnoza Exitus & Life Insult
Plzeň, Šach Mat
Zahrají: Diagnoza Exitus, Life Insult, Prázdninová rocková párty na zahrádce v Šach Matu v podání Diagnozy Exitus a Life Insult !!! ;)
20:00 Tip redakce Rambanbám, Septic People
Chlumčany, hřiště
20:00 Sifon
Plasy, Knížecí pivovar
vstupné: 150 Kč
21:00 Brutus
Plasy, Velká louka
21:00 Ukradený vjecy
Vrhaveč, krytý parket na hřišti
21:30 Orloj snivců / Jaroslav Kořán, Milli Janatková aj. / Letní barokní festival
Nečtiny, nečtinská fara
Zahrají: Milli Janatková, Snivci, Improvizované uskupení Praskot pěny projektu Orloj snivců na festivalu v Nečtinách u Klatov.
30. 08. 2017 | středa
18:00 Tip redakce Electric Lady, Lord, TAM
Klatovy, náměstí Míru
Lord (křest CD "Čekání na jaro") + KIKA
18:00 HUDEBNÍ STŘEDY - Křest CD kapely LORD Čekání na jaro
Klatovy, Náměstí Míru
Zahrají: LORD rock, Electric Lady, V rámci vystoupení proběhne "křest" nového CD Lordů ČEKÁNÍ NA JARO, jako hosté vystoupí nadějná začínající zpěvačka KIKA, ohromující Electric Lady a pražská rocková legenda TAM.
31. 08. 2017 | čtvrtek
19:00 Noisetrap, Portless
Plzeň, Prazdroj, nádvoří
Léto v Prazdroji
20:00 Tip redakce Prago Union
Plzeň, Zach's Pub
vstupné: předprodej 200 Kč / na místě 250 Kč
01. 09. 2017 | pátek
18:00 Starý psi
Plzeň, Ranč Šídlovák
19:30 Rozloučení s létem na Panelu
Zbiroh, hospůdka Panel
Zahrají: Piano & Drums Project, Ani letos nesmíme chybět na Panelu!!! Spolu s náma ještě zahraje místní dívčí kapela Futro. Tak přijďte zakončit léto v tom pravém stylu - poslechem hudby, pivem a legendárními řízky přes celej talíř :-D
20:00 Pelíškové
Nepomuk, Malá letní scéna
vstupné dobrovolné
20:00 Rockzábava
Kasejovice, Čmelíkárna
20:00 Koncert Laiků v Šeříkovce
Plzeň, Šeříkovka
Zahrají: Laik,
02. 09. 2017 | sobota
00:00 Bramboriáda
Kostelec, Hřiště
Zahrají: Bigbity rock,
20:00 Ponorka Band
Druztová, parket u restaurace Apollo
ukončení prázdnin
20:00 VIII. Bierfest Milíře
Milíře, Kiosek Milíře
Zahrají: DanGar Six,
20:00 Pouťová zábava
Česká Kubice, Restaurace
Zahrají: 1/2 Rebel,
21:00 DOA rock
Domažlice, Death Magnetic Rock Club
21:00 Dýšinské pivní slavnosti
Dýšina, Dýšinské pivní slavnosti
08. 09. 2017 | pátek
00:00 Harlet
Plzeň, ŠÍDLOVÁK
,
00:00 Hejtman
Spálené Poříčí, zámek
19:00 Tradiční zpívaná
Plzeň, U Bizona
RK band, Zpívaná po prázdninách v rekonstruovaných prostorách restaurace
19:30 Vladimír Mišík & ETC...
Klatovy, Bistro Vlaštovka-zahrada
20:00 Brutus
Nezvěstice, koupaliště
09. 09. 2017 | sobota
00:00 HORAŽĎOVICE - ŽAMPÍK - MOTORKY
Horažďovice, ŽAMPÍK
00:00 Lašské slavnosti
Sedliště, Bezručova vyhlídka
Dominika Ostrava, vystoupení dětských folklórních souborů, folkových interpretů, večerní zábava k tanci a poslechu, dobré jídlo a pití, aktivity pro děti, vše v přírodním areálu "Bezručova vyhlídka"
16:00 Castle Tour 2017
Střelice, U hasičky
Pozdní sběr, Gazdina Roba, Iva Marešová, Letos opět zakončujeme šňůru koncertů Castle Tour ve Střelicích u Brna s některou známou kapelou, tento koncert vystoupí Alband s Jaroslavem Kronkem, Kofe@Vlna, Gazdina roba a Iva Marešová.Těšíme se.Jura Pařez a Pozdní sběr
19:00 Brufen
Chotěšov, Restaurace pod Klášterem
pouťová zábava
19:00 Slet létajících aparátů OSEK
Osek, Letiště Osek u Vodokrt
20:00 Cocotte Minute, Hentai Corporation, Kohout plaší smrt
Plasy, Knížecí pivovar
vstupné: předprodej 190 Kč / na místě 230 Kč
21:00 Harlet
Horažďovice, Music club Houba
motosraz
15. 09. 2017 | pátek
19:30 Minus123minut
Klatovy, Bistro Vlaštovka-zahrada
16. 09. 2017 | sobota
20:00 Traktor
Klatovy, Camp Lázně
23. 09. 2017 | sobota
20:00 Gallileo, Kečup, UDG
Plasy, Knížecí pivovar
vstupné: předprodej 190 Kč / na místě 230 Kč
20:30 Extra Band revival
Mrákov, kulturní dům
27. 09. 2017 | středa
20:00 Michal Pavlíček, Starý psi, Tomáš Reindl, Vilém Čok & ByPass
Plzeň, Saloon Roudná
Plzeňské Bigbíty 2017, http://www.atelier3t.cz/index.php/plzenske-bigbity-2017/
29. 09. 2017 | pátek
20:00 ILL Fish, Steven Daniels, Wohnout
Plasy, Knížecí pivovar
vstupné: předprodej 250 Kč / na místě 290 Kč
30. 09. 2017 | sobota
20:30 Sifon
Mrákov, kulturní dům
21:00 Harlet
Týniště, Stodola
04. 10. 2017 | středa
18:00 Petr Rímský & Misitu
Plzeň, M-Klub
07. 10. 2017 | sobota
20:00 Zenit
Hlavňovice, Kulturní dům U Jelena
21:00 Harlet
Kaznějov, Na Růžku
13. 10. 2017 | pátek
20:00 Brufen
Blatnice, kulturní dům
21:00 Brutus
Plzeň, Šeříkovka
14. 10. 2017 | sobota
20:30 Dymytry, Komunál
Mrákov, kulturní dům
21:00 DOA rock, Medy Gang
Staňkov, lidový dům