Článek

Kam vyrazit za muzikou v únoru 2023 podle Jitky Kuncové!

  • MDK band

Obava ze suchého únoru? S naším přehledem nepřichází v úvahu! Ačkoliv má únor pouhých 28 dnů, na kulturu v Plzni či v Plzeňském kraji to určitě nemá vliv. Oproti lednu bude koncertů mnohem více. Pojďme si jich tedy několik představit.

Úmrtí Sida fest 2023

V sobotu 4. února 2023 se uskuteční Úmrtí Sida Fest 2023 v Baru u Kylla. Koncert bude benefiční a půjdou z něj prostředky pro Kačenku Podrazskou. Kačenka se potýká s problémy v motorickém vývoji a koncert jí pomůže dosáhnout lépe na tolik potřebné rehabilitace a další věci, které jí pomáhají se rozvíjet.

Vystoupí kapely: S.A.S, T.B.N, Driák, IQ:60, Inseminační Stanice, V.V.Ú!, Svoloč a Sex Deviants.

Tuhle akci si rozhodně nenechte ujít, tolik kvalitního punku v jeden den.

11. února 2023 - Krutá Bída, Pesopír

V sobotu 11. února 2023 vystoupí v Divadle pod lampou Krutá Bída a Pesopír. Obě kapely jsou plzeňské a Krutá Bída nabídne punk-rock, Pesopír vás zavede do žánru psychedelic.

Událost zde

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Čtvrtek 16. února 2023 - COP & Míša Leicht

Ve čtvrtek 16. února 2023 vystoupí v Zach´s Pubu frontman skupiny Cop - Míša Leicht se synem Bertem. Čeká vás představení plné rockových, folkových i bluegrassových písní. Míša Leicht hraje již 30 let a věřím, že své zkušenosti jistě předá další generaci.

Událost zde

Sobota 18. února 2023 - Presumpce Neviny, Do řady!, Indiánská Rezervace a Bohužel!

V sobotu 18. února 2023 proběhne koncert kapely Presumpce Neviny, Do řady!, Bohužel a Indiánská rezervace.

Ačkoliv je kapela Presumpce Neviny punkovým fanouškům v Plzni jistě už známá, kapely Bohužel a Indiánská rezervace může neználky svou hudbou příjemně překvapit, stejně jako již překvapili mě, i když nepochybuji o tom, že počet neználků nebude příliš vysoký. 

Legendární Do řady! vám svůj punk-rock dovezou až z Ústeckého kraje. Koncert proběhne v klubu Divadlo pod lampou, který je na tento typ událostí prostě skvělý.

Událost zde

Pátek 24. února 2023 - Baloňák a Yaxetopeesche

V pátek 24. února 2023 v Bílém Medvědovi zahrají skupiny Baloňák, V3SKA a Yaxetopeesche.

Baloňák hrají ska-reggae tóny a Yaxetopeesche je skupina hrající schlager-crossover, což v kombinaci se SKA vytvoří příjemný program pro páteční večer.

V3SKA je všem asi dobře známá, tak zajděte a třeba vám zahrají i svůj nejnovější song No Stress.

Událost zde

Sobota 25. února 2023 - Pivo Zdarma, MDK Band, Skavare a Beer Beer Orchestra!

V sobotu 25. února 2023 oslaví ve Stříbře v Coctail baru Beseda své 17. leté narozeniny skupina Skavare. Přizve k sobě na oslavu stříbrskou skupinu Pivo Zdarma!, MDK BAND a dorazí francouzské ska Beer Beer Orchestra.

První ska melodie by měli zaznít v 19:00 tak to nezaspěte.

Událost zde

© 2014-2023 panJosef.cz