6. 11. 2018

AKTUALITA: Křest EP Eletric Lady v Buena Vistě

Článek

Autor


Kapela


Klub


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5173 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Již tuto sobotu, 10. listopadu 2018, určitě vyrazte do plzeňské Bueana Visty. Uskuteční se zde Křest alba Wicked a oslava natáčení klipu k jedné z hitovek, kterou na tomto EP najdete – skladba Producer funk-rockového projektu Electic lady. K této písni si Tereza Rays (frontmanka kapely) sama napsala i scénář, který držela v hlavě bezmála pět let.

Nyní přišla doba, kdy je klip úspěšně dokončen. Podílelo se na něm přes 40 komparzistů, tanečníků, hudebníků, sportovců, kapelních kamarádů i pár zajímavých postaviček z celé republiky. Celý proces trval přibližně půl roku a byly v něm využity honosné prostory Měšťanské Besedy.

Celý koncept alba je stavěný na groovy kytarách a rock’n’rollových riffech. Mimo to jsou na EP i další písně, které se nemusí vyhýbat ani popovějšímu publiku. Celý večer se ponese v duchu klipu Producer. Těšte se na taneční choreografii skupiny B-Original, herecké výkony některých účinkujících a samozřejmě na koncert s hudebními hosty.

Krátký film o natáčení klipu:

 

 

 

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: