21. 6. 2019

AKTUALITA: Gambrinus den 2019

Článek

Autor


Kapely


Klub


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5173 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Tak jako v loškém roce i letos web PlzeňskéKapely.cz podpořil program Gambrinus den 2019, který otevře na plzeňském náměstí největší zahrádku již tento pátek a sobotu (21. a 22. 6. 2019). Těšit se můžete na skvělé pivo, fantastické jídlo a na opravdu nadupaný program a to hned na několika stageích. Loni jsme pro Vás pomáhali připravit celý první den, kdy jste už několik týdnů předem mohli hlasovat pro tři kapely, které vytoupily v předvečer Gambrinus dnu. Letos jste ze šesti kapel vybírali pouze jednu, která zahájí celý program na hlavní stagei. S nádherným výsledkem 770 hlasů soutěž vyhrála a večer zahájí místní kapela Pearly Seconds

Pro ty z Vás, kteří tuhle partu náhodou neznají, Pearly Seconds hrají alternativní rock s lehkou příměsí metalu. Mají za sebou CD, které vydali v roce 2015 a se kterým projeli koncerty napříč naší republikou i Německem. A mimo jiné jste je mohli vidět headlinery 5. naroznin projektu PlzeňskéKapely.cz. 

Po Pearly Seconds vystoupí Plexis a Lake Malawi.

Celý program naleznete zde: gambrinus.cz/gambrinusden

Takže určitě neváhejte a doražte v pátek 21. 6. a v sobotu 22. 6. 2019 do centra města Plzně a užijte víkend společně s Gambrinusem. 

Mimo jiné v sobotním programu můžete na stagei U Branky uvidět a uslyšet další kapely, které jsou pod patronátem webu – Důležitou IN Formaci a Hudební Společnost Rambanbám

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: