11. 10. 2016

REPORT: Festival Za Barákem vol.4

Článek

Autor


KapelyZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5664 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Již po čtvrté patřil závěr prázdnin oblíbenému festivalu Za Barákem, který se uskutečnil v malebném městečku Úterý (Plzeň-sever). Po menší pauze se zde sešlo téměř 200 lidí a vytvořili skvělou atmosféru. Na pódiu se představilo hned  sedm kapel, které udávaly večeru ryze rockový nádech, a to primárně i v rámci jejich tvorby samotné.

První ročník festivalu se uskutečnil v roce 2011 a za tu dobu si samozřejmě prošel svým vývojem, a to i v návaznosti na podpoře fanoušků, města a sponzorů. Zejména se posun týkal technického zázemí jako profesionálního pódia a zvuku. Cílem pořadatelů je tento postup k lepšímu udržet a v nadcházejících ročnících nabídnout další inovace, které posunou kvalitu zase o něco výše. Dále organizátoři doufají, že se i v dalších letech bude festival Za Barákem těšit stále větší oblibě.

Já osobně jsem byla z prostředí, kde se Za Barákem konalo, a všude panující přátelské atmosféry nadšená! Zahrát si přijelo pět plzeňských a dvě pražské kapely. Letošní ročník zahájili plzeňští Strange Society se svým tzv. strange metalem. A s prvními tóny se areál festivalu se začal pozvolně plnit nově přijíždějícími, kterých nakonec bylo téměř 200. Dále se na pódiu představili pražští ±0, hrající nois pop, a Role, lo-fi pop, a plzeňští Unlucky Funkers, funk rock, Pan Serbon, rock, Cox&Vox, big-beat-rock’n’roll, a nesměli chybět Seventh Passion, progressive rock.

Ozvučení bylo na pohodu, vstupné „za hubičku“, občerstvení za super ceny a v areálu i možnost přespaní ve stanu. Já hodnotím jedničkou a těším se na další ročník 🙂

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: