Ahoj parto!

Už je zas čtvrtek.. Ten tejden strašně rychle letí. Ještě pořád pobíráme zážitky, dojmy ze soboty, stále tomu nemůžem uvěřit! Předtím, než začnu psát o víkendu, chtěl bych za celou kapelu poděkovat Bandzone týmu za to, že nás celých 7 dní propagovali na hlavní stránce, jako Tip týdne. Udělalo nám to velkou radost! 🙂

V sobotu sraz na třetí ve zkušebně, rychlá přehrávka, balení, nakládání. Cesta tentokrát byla bez problému.Svítíčko slunilo, rádio hlásilo průběžný stav zápasu hokeje Česko:Bělorusko, který jsme vyhráli 6:1 a ukazatele na Plzeň hlásili čím dál tím menší počet km. Jedna z nejvydařenejších cest za poslední měsíce! (nádrž plná, jidla dost a k tomu výborná parta) Co víc si přát! 😀

Před klub Buena Vista jsme dorazili na čas a to přesně v 6. Ze sálu se zrovna ozývala zvukovka bicích s kytarou a nám všem postupně začalo docházet, že tenhle večer bude nezapomenutelnej. A taky že byl!

Žádný přetvářky, a tak to má bejt!.. Chlapi z The Real McKenzies  byli rádi, že jim končí šňůra a neni divu; před Plzní odjeli přes půl měsíce hraní po Evropě každý den. Hned jsme si padli do oka a po nazvučení začali otevírat první flašky whisky.

Klub se začínal rychle plnit, večer totiž bylo vyprodáno a nám začínala proudit v žilách krev. Hrát pro plný sál (Curlies) s vědomím toho, že lidi čekají na hlavní hvězdu večera bylo malinko stresující; po pár letech jsem znovu zjistil, co je tréma. Avšak koncert jsme odehráli s přehledem a za potlesku diváků jsme se rychle sunuli z pódia, aby nás vystřídala kapela BREW 36. Tu jsem bohužel nestihl, neboť jsem si potřeboval na chvilku odpočinout a osprchovat se.

 

STŘIH. Krásný pogo, který v kotli na Kryštof kempu nezažiješ. Ty "starci" hráli něco přes 2 hodiny.. Nepochopim, jak to mohli dát. Teda možná trochu jo, ale to jsou jen moje skromný domněnky.. No a pak už jen spoustu alkoholu a upocený láskyplný objimání na rozloučenou s vizí, že se ještě někdy musíme potkat!

Domu nad ránem jako vždy, mám pocit, že dokonce svítalo, ale stálo to sakra za to!

Neskutečně děkujem pořadateli za pozvání, ochotu a vubec za organizaci celý akce.. Bylo to dokonalý!

Další štace příští sobotu 20.5.2017 a to v kulturáku v Ústí nad Labem! Těšíme se na Vás!