19. 1. 2020

AKTUALITA: Vojtaano zahraje u Zacha již tento čtvrtek!

Článek

Autor


Kapela


Klub


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5952 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Stand-up komik, herec a v neposlední řadě muzikant Vojtěch Záveský alias Vojtaano opět dorazí zahrát do Plzně, a to do Zach’s pub.

Není tomu tak dávno, kdy se Vojtaano představil v Plzni naposledy. Tehdy si v Divadle pod Lampou střihl koncert s kapelou Cocotte Minute v rámci společného turné. Tentokrát to ale bude jiné. Již tento čtvrtek 23.1.2020 se v Zachovi představí sám.

Někteří z vás mohou Vojtěcha znát ze seriálů Ulice či Ordinace v růžové zahradě 2. Další z čtenářů také jistě znají znělku Lavina z populárního seriálu Vyšehrad. Mnoho příznivců si také získal videoklip Budulínek a Galantní Jelen, který má na Youtube již přes 17 milionů shlédnutí.

Díky výše zmíněným skladbám však mohou některé skvělé songy od Vojtaana lehce zapadat, a tak neváhejte, vezměte útokem například jeho Youtube, naposlouchejte The Beast of Vojtaano a doražte do Zacha. Lístky rychle ubývají (edit. již jsou vyprodány). My budeme u toho!

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: