Článek

REPORT: Tři Sestry Banditos v Šeříkovce

V pátek 11. dubna 2014 jsem zavítal do pivnice na malé scéně v Šeříkovce, kde probíhal koncert kapely Tři Sestry Banditos. Jelikož mám rád Tři Sestry v originálním složení, byl jsem zvědavý na revival. Na této sestavě jsem byl poprvé a měl trochu strach jak to bude ve výsledku znít.

Jako předkapela vystoupili klatovští rock-punkáči Radiátor. Zpěvák byl bohužel hlasově indisponovaný, takže zážitek z jejich vystoupení jsem si úplně neužil.

Po přestavbě se konečně představila partička z Prahy, která si říká Tři Sestry Banditos. Kapela se představila prohlášením, že tento večer uvidíme a uslyšíme něco, co jsme ještě neviděli a neslyšeli. Jejich představení byla jedna velká show řádně opepřená různými aktivitami, jako například soutěž o trička pro fanoušky, kteří plní úkol zadaný kapelou. Podmínkou výhry je si tričko obléci přímo na pódiu, což v případě dámské výherkyně lahodí oku všech pánů v publiku. Na to, že sál zrovna nepraskal ve švech, se koncert docela rozjel, a Ti co tam byli zpívali hity známé kapely z plných hrdel. Bylo to velmi příjemné zpestření večera u piva a oblíbené muziky.

Nyní se samozřejmě těším na pravé Tři Sestry, které k nám do Plzně dorazí 13. června 2014 za místní Plazu.

Fotoreport zde.

© 2014-2023 panJosef.cz