Článek

REPORT: Tanit a Paradox v Merlinu

Dne 30. dubna 2014 jsme kolem deváté hodiny večer s kolegyní zavítaly do klubu Merlin na Košutce. Vystoupily zde kapely Tanit a Paradox. Hned co jsme si objednaly pití se za našimi zády rozezněly první tóny skupiny Tanit. Netrvalo dlouho a nejen na pódiu to neskutečně ožilo, jelikož se do příchozích návštěvníků rychle vlévala atmosféra.

Fotily jsme jako o život a členové kapely občas ochotně pózovali. Čím více bylo hodin, tím hůře se hledalo místo, odkud by se dal pořídit dobrý snímek, neboť na parketu se to už nehemžilo jen fanoušky kapely, ale i partou čarodejnic, které se zde k dnešnímu předmájovému dni rozhodly vyhledat své útočiště.

Jakoby právě hudba vlila do lidí pozitivní náladu, všichni se úžasně odvázali, byli komunikativní, srdeční a ochotní se fotit.

Chvíli po desáté se kapely na scéně vyměnily. Paradox započala své vystoupení písničkou „Jsem takovej“, což mě i mojí kolegyni okamžitě rozpohybovalo. Kapela se mohla pochlubit nejen svým rytmem a dobrými texty, ale i věrným fanklubem.

Ten večer jsme odcházely roztančené, veselé a jelikož byl ten předmájový večer, tak i ve štěstí doufaly, že nebudeme i upálené.

© 2014-2023 panJosef.cz