Článek

AKTUALITA: Rybičky 48 shánějí support! Ve hře jsou i zástupci z Plzeňska!

Kutnohorská banda Rybičky 48 dorazí v rámci svého turné Rockový Stužkováky i do Plzně. Stane se tak 21. 2. 2020. Jedná se tak o jakýsi předkrm před hlavním chodem, který se bude podávat ke konci tohoto roku v O2 aréně. V rámci "stužkováku" se však rozjíždí i velice zajímavá akce Rockový Katapult, která cílí na mladé kapely.

Rybičky 48, si tak vzpomněli na své kapelní začátky, kdy na sociálních sítích zdaleka nemívali 100 tisíc fanoušků, kdy s nimi na koncertech zdaleka nezpívaly davy lidí. Dali tedy možnost mladým kapelám, aby se přihlásili do soutěže Rockový Katapult. Na kterou kapelu se usměje štěstí, ta si s "Rybičkami" na jednom z koncertů zahraje a bude mít tak možnost katapultovat svojí muziku do hlubšího povědomí posluchačů.

Podrobnosti k soutěži naleznete zde, nicméně je třeba podotknout, že soutěž už je v plném proudu a přihlásilo se do ní 170 kapel napříč republikou. Samotná kapela Rybičky 48 vybrala rovnou dvacítku z nich a zbytek už je na fanoušcích. Hlasování probíhá formou lajků na Facebooku.

Z první desítky vzešla soběslavská skupina Náhodný výběr. Ve druhé desítce stále není rozhodnuto. O přízeň fanoušků bojuje jediná kapela z plzeňska, jsou jimi "skáčkoví" Rambanbám.

© 2014-2023 panJosef.cz