Článek

Wotazník a zakázanÝovoce v sobotu zahráli v Divadle pod Lampou

zakázanÝovoce je aktuálně na turné k albu Živák! spolu s kapelou Wotazník. Šňůra čítá dvanáct zastávek, plzeňská připadla na sobotu 5. listopadu 2022. Kapely se vrátily do Divadla pod Lampou skoro přesně do roka a do dne a předvedli opět zajímavou show.

Fanoušci se začali scházet již značnou dobu před startem. Stačilo se jich nahromadit docela dostatečné, ne-li slušné množství. Ze začátku setu Wotazníku se dav držel až na pár vyjímek v pozadí, to se ale rychle změnilo. 

Kapela svým cituji: „Vod podlahy českym punkrockem” v nejednom přítomném rozproudila energii a došlo i na menší, poměrně komické pogo vyvolané samotným zpěvákem. Zazněly songy jako Nenajdou, Manifest nebo Svítání

A ač jako fanoušek spíše staršího zÝo nemůžu souhlasit s citátem „Svět se změnil, ale já se nezměním“, myslím si, že klukům ta změna stylu v nové sestavě sedne a předvedli povedenou show.

zakázanÝovoce pro změnu zandalo hlášku: „My jsme metalová kapela. To nevíte?”. V tom již byla ale slyšet jistá nadsázka. Slaďárny zněly jedna za druhou, ale to k nim prostě patří. Nakonec i na takové písničky si může člověk obstojně zařádit. 

Nebudu se tajit tím, že právě na ně jsem zažila své první něco jako pogo v životě, dnes jsou pro mě však již hlavně nostalgií. Jejich výstupu nechyběl drive, byl to pořádný vibe. 

Zabékat jsme si s nimi mohli např. Dokud dejchám, Nech mě odejít, Svět se změnil, nebo naprostou klasiku Pornostár, při níž na pódiu odhalil své tělo Ludva z Wotazníku.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

© 2014-2023 panJosef.cz