Článek

AKTUALITA: Loco Loco a #Černá dnes večer v "Lampě"!

Dnes večer, 11. 9. 2020, se v Divadle pod Lampou představí v rámci Madness Tour 2020 velice zajímavá jména. V kultovním klubu se tentokrát představí kapely, které mají za sebou bohaté koncertní i studiové zkušenosti. Na své si přijdou hlavně příznivci metalu a jeho různých odnoží.

Kapelu #Černá čeká opravdu nabušený koncertní víkend, v pátečních odpoledních hodinách odehraje svůj první set v Klatovech, následně se ve 22:50 představí právě v Divadle pod Lampou a hned další den vyráží na cestu, jejíž cílem bude Králův Dvůr - konkrétně festival Letorosty 2020. #Černá sama sebe řadí do melodického rock-metalu, jejich muziku můžeme připodobnit mimo jiné například k německým Rammstein. Kapela má nyní za sebou vydané EP nesoucí název Z popela staví se líp. Texty mají na starosti zkušení matadoři naší tuzemské scény Viktor Dyk či Aleš Brichta.

Neméně známá pražská banda Loco Loco vydala před dvěma měsíci videoklip k singlu Lekce Hudby. Největší novinkou je však bezpohyby výměna frontmana, takže se "Locoti" představí v Plzni již s novým zpěvákem Zlordem. Locoti mají za sebou plno zajímavých počinů. Za vůbec nejvýraznější by se dala považovat skladba "Kdo je víc", která je vlastně Česko-Anglickou coverzí  na píseň "Who's the King?" (jestli se to tak dá vůbec takto říci). Na této skladbě se totiž podílel i originální intepret - legendární americká kapela Dog Eat Dog. 

Jako support těmto dvěma skvělým kapelám vystoupí A New Chapter z Děčína, kteří se do Plzně vracejí po dlouhých sedmi letech. A New Chapter se na scéně pohybují již 10 let a toto významné jubileum hodlají co nevidět oslavit vydáním nového EP "Dopad".

V Divadle pod Lampou dnes bude jistě o co stát. Je však naší nemilou povinností Vás upozornit, že akce je omezena pouze pro 100 diváků!

Důvodem je aby si návštěvníci koncertu, mohli večer užít bez nasazených roušek.     

© 2014-2023 panJosef.cz