Koncerty
Článek

AKTUALITA: Loco Loco a #Černá dnes večer v "Lampě"!

Dnes večer, 11. 9. 2020, se v Divadle pod Lampou představí v rámci Madness Tour 2020 velice zajímavá jména. V kultovním klubu se tentokrát představí kapely, které mají za sebou bohaté koncertní i studiové zkušenosti. Na své si přijdou hlavně příznivci metalu a jeho různých odnoží.

Kapelu #Černá čeká opravdu nabušený koncertní víkend, v pátečních odpoledních hodinách odehraje svůj první set v Klatovech, následně se ve 22:50 představí právě v Divadle pod Lampou a hned další den vyráží na cestu, jejíž cílem bude Králův Dvůr - konkrétně festival Letorosty 2020. #Černá sama sebe řadí do melodického rock-metalu, jejich muziku můžeme připodobnit mimo jiné například k německým Rammstein. Kapela má nyní za sebou vydané EP nesoucí název Z popela staví se líp. Texty mají na starosti zkušení matadoři naší tuzemské scény Viktor Dyk či Aleš Brichta.

Neméně známá pražská banda Loco Loco vydala před dvěma měsíci videoklip k singlu Lekce Hudby. Největší novinkou je však bezpohyby výměna frontmana, takže se "Locoti" představí v Plzni již s novým zpěvákem Zlordem. Locoti mají za sebou plno zajímavých počinů. Za vůbec nejvýraznější by se dala považovat skladba "Kdo je víc", která je vlastně Česko-Anglickou coverzí  na píseň "Who's the King?" (jestli se to tak dá vůbec takto říci). Na této skladbě se totiž podílel i originální intepret - legendární americká kapela Dog Eat Dog. 

Jako support těmto dvěma skvělým kapelám vystoupí A New Chapter z Děčína, kteří se do Plzně vracejí po dlouhých sedmi letech. A New Chapter se na scéně pohybují již 10 let a toto významné jubileum hodlají co nevidět oslavit vydáním nového EP "Dopad".

V Divadle pod Lampou dnes bude jistě o co stát. Je však naší nemilou povinností Vás upozornit, že akce je omezena pouze pro 100 diváků!

Důvodem je aby si návštěvníci koncertu, mohli večer užít bez nasazených roušek.     

Plzeňskékapely.cz je kreativní projekt umožňující lidem sledovat kulturní scénu v Plzeňském kraji pěkně zblízka.

Rozcestník

Copyright © 2014-2023 panJosef.cz, All rights reserved. Powered by BandSpace.cz.