Článek

Koby Fray, Shadow of Night, Decode dnes vystoupí ve Vinylu!

Pátek, 30. června 2023, si určitě zapište do svých diářů, protože možná budete tvořit rockové dějiny plzeňského kraje! Svůj historicky první živý koncert odehraje projekt zpěváka Jakuba Svobody Koby Fray, za doprovodu kapel Shadow of Night a Decode.

Shadow of Night

Jako první rozvíří vinylské podium studentská kapela Shadow of Night. Jejich začátky sahají do roku 2017 a za tu dobu už mají něco odehráno. Parta mladých muzikantů v čele se zpěvačkou Barčou Plasovou a basákem Vaškem Karáskem (The Radical Anarchists) hrají převážně vlastní autorské písně ve stylu pohodového rocku s prvky alternative rocku a gotiky. Jejich muzika se velmi příjemně poslouchá a diváci si při tom i zatancují.  Startujeme už v 19:30!

Koby Fray

Koby Fray

Počátky tohoto hudebního projektu se datují k roku 2019, kdy zpěvák a hnací motor kapely zveřejnil několik demo nahrávek a svých vlastních písní. Vždy chtěl vytvořit svůj žánr a unikátní zvuk, proto v jejich skladbách najdete prvyk nejen rocku, ale také metalu, popu, rapu nebo třeba elektroniky. Celý projekt a Kubův sen dobývat podia nejen v Plzni trošku zhatila covidová pandemie, ovšem kapela dále tvořila muziku, nahrávala a po odměně v sestavě jsou připraveni se poprvé ve své kariéře postavit na podium a představit svojí hudbu lidem. Tak je určitě doražte podpořit.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Decode

Celou trojici uzavírá rovněž female fronted banda Decode. Pravidelný účastníci mimo jiné Festivalu na ulici přinesou do Vinylu, jak své vlastní, tak i převzaté písně. Sama kapela o sobě tvrdí, že jejich nejvýraznějším nástrojem je hrdlo jejich zpěvačky a prý se to prostě musí slyšet a zažít. Pokud máte rádi kapely jako Evanescence nebo Paramore (podle jejíž písně si mimochodem kapela vybrala svůj název), tak s Decode určitě neuděláte krok vedle!

© 2014-2023 panJosef.cz