Článek

Kam vyrazit za muzikou v lednu 2023 podle Jitky Kuncové!

Mám pro Vás tipy na lednové koncerty 2023 v okolí Plzně. Snad jste si užili vánoce jako já - s plným břichem řízků, bramborového salátu a cukroví, takže s pocitem chodící velryby. Tak vám přeji za celou redakci do nového roku hudby alespoň trochu a možná i více.

Dne 6.1.2023 proběhne v Divadle pod lampou koncert P.V.A. + Rough Religion + Flaška Visočini aka TŘÍKRÁLPUNK.
P.V.A. je kapela hrající tóny punk-rocku z Plzně. Mně osobně tahle kapela připomíná mix Vypsané fixy s Vypíchanou fčelou, a ty mám tuze ráda! Bavorská kapela Rough Religion hraje svižný neonpunk. Jihočeská kapela Flaška Visočini vás svým punkem přinutí vyhodit si při pogu nohy za ramena.

Hned ten další pátek 13. ledna 2023 vás opět v Divadle pod lampou, pohostí skvělá punk-rocková kapela Pirates of the Pubs z Českých Budějovic. Ale nebojte nebude sama, zahraje také Happy Ol´McWeasel se svým celticpunkem. Pátek třináctého by tedy s těmito kapelami určitě nemusel být zas tak špatným dnem. Událost zde.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

Následně v sobotu 14. ledna 2023 vystoupí v Music club Panteon v Konstantinových Lázních Znouzectnost. Znouzectnost je plzeňská kapela hrající již od 80. let 20. století. Hraje především punk, ale zvládne i nějaký ten pop song nebo folkovou baladu. Událost zde.

Komu by se nechtělo 14. ledna 2023 až do Konstantinek, může zajít do Anděl music baru v Plzni. Zahraje zde vydařený revival známé kapely Lucie s překvapivým názvem Lucie Revival. Událost zde.

V sobotu 21. ledna 2023 vystoupí v Klatovech ve Falcon clubu skupiny Nežfleš a The Fialky. Věřím, že tyto kapely není třeba nějak víc představovat. Takže pokud máte rádi punk-rock, víte, že asi pojede na 100%. Pokud ne, doporučuji nastudovat, tedy poslechnout! Vystupují zde společně v rámci Winter Punkrock show 2023!

Na poslední víkendovou sobotu 28. ledna 2023 mám pro vás dva tipy.

Prvním je kapela Brutus, která přiveze do Stříbra klasický český bigbít a zahraje v Coctail baru Beseda.Tak vemte mamku, taťku, dědu, babi a přiveďte je ke vzpomínkám na mládí. Událost zde.

https://www.youtube.com/watch?v=E5nxITU6ZAo

Druhým tipem je akce v Divadlo pod Lampou - Fetish PUNX night aneb Trvalý Následky slaví 20 let na baru!
Zahrají kapely jako např: Trvalý Následky - fetish punk z Plzně, Neparkovat Vjezd - punk-rock z Karlových Varů.
Z Prahy dorazí kapely Aculeos - SHARP Oi! a Crossczech - power-oi.

Ať už se rozhodnete vyrazit kamkoliv, doufám že jste k ježíšku dostali pořádný boty a neodejdete z nějaké nabité akce třeba bez podrážek.

Ke konci jedno doporučení, lupeny kupujte na ověřených stránkách, takže například na GoOut, stále se totiž rozmáhá nešvar v podvodných lupíncích, tak dbejte opatrnosti ať nepřijdete o super akce.

© 2014-2023 panJosef.cz