Článek

Irské halloweenské peklo v Divadle pod lampou!

V sobotu jsme si s pár známými vyrazili užít dlouho očekávanou irskou halloweenskou párty do Divadla pod lampou.

U vstupu dávali pásky příjemní pánové, výběrčí daní pro tuto pekelnou událost. Kromě klasických pásek s označením nabízeli návštěvníkům zdarma placky a samolepky s potiskem události. Tento rok to byl již 10. ročník této halloweenské akce a myslím si, že byl naprosto výborný!

Výzdoba klubu byla skvělá, u místa pro šatny vás vítal kostlivec, v sále byly pavučinky, netopýři a pořadatelé nezapomněli ani na děsivé vzkazy na zrcadlech. Při jednotlivých koncertech létaly balónky. Podle mě nejvíc lidem utkvěl v paměti tancující dinosaurus! Párty jako z filmu!

+ 65 fotek

The Special Bombs (DE)

První sestavou ze tří očekávaných kapel byli fešáci The Special Bombs z Německa, kteří předvedli svůj výbušný punkrock. Roztančili zaplněný sál a zahájili tak večer. Fanouškům zahráli písně ze svých tří alb s názvy Eruptions, Still dreaming a Stay true.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

The Cloverhearts (AUS)

Po nich zahrála kapela The Cloverheats z australského Sydney, kteří představili své pojetí irského punkrocku. Například Darlin a Drinking songs, mnou velice oblíbené. Lidé v sále se bavili a vizuálně světlovlasý zpěvák mezi ostatními členy ozařoval podium v tomto temně naparáděném prostoru klubu… jako zápalka.

Cheers!

Celý večer vygradoval folk-punkovou kapelou Cheers! z Plzně, která už měla fanoušky pořádně ve varu. Potěšili písní Bard, kotel pod podiem žil jen pro jejich živé zvuky.
Do varu vtáhli na chvilku i mě, kdo by tomuhle taky dokázal vůbec odolat? 

Prostoje mezi kapelami jsem upřímně ani nestihla postřehnout, návaznost i zvuk za mě tedy bezva a je vidět, že si pořadatelé dali velice záležet.

Klub byl plný veselých tanečníků, kvalitní hudby a irské atmosféry. Opradu výborný večer, který ve mě probudil trochu zapomenutý sen vyrazit si do Irska! Bohužel jsem přišla až před začátkem kapely The Special Bombs tudíž jsem nestihla Thin Lizzy.

Zvuky píšťal budu dostávat z uší ještě dlouho! Děkuji všem co se podíleli na tomto skvělém večeru a zařídili nám všem, co jsme tam byli, tak skvělý zážitek a velice se těším na další ročník!

© 2014-2023 panJosef.cz