Článek

Dracu Juicy oslavili 5 let působení

V sobotu 16. listopadu se cheznovický klub Triana otřásal v základech až do pozdních nočních hodin. Na narozeninové akci kapely Dracu Juicy, oslavující 5 let svého působení, zahrály K.N.V. a také rokycanská kapela Provokace bez Legrace.

Toto punk-rock’n’rollové složení přišlo podpořit 180 platících posluchačů, pařících nadšenců a krásných obdivovatelek. Mezi nimi se tak sešli fanoušci z Hutchinsonu, čutálisti z FC Cheznovice, fandové z Mýta, Strašic a  přilehlého okolí. Veselých lidí bylo plno, přičemž se někteří odvázali k sexuálním touhám na místních záchodech a jiní k pořádné bitce.

Přednost na pódiu měli oslavenci Dracu Juicy, spustili smršť rytmických songů, což pořádně rozproudilo krev v žilách znuděně vypadajícímu publiku.

Kluci z Dracu Juicy začali v roce 2008 vystupovat pod názvem „Seed of Silence“, později se přejmenovali a rozhodli se hrát šílenej rock’n’roll. Více šťávy tomu přidávají i pódiové výstřelky frontmana kapely a bosého kytaristy. V budoucnu chystají demíčko a pořádně tak rozvinout hudební kariéru.

Dále na řadu přišla kapela K.N.V., která to rozjela v rockovém duchu, třeba s covery od Ramones a Visacího zámku. Mezi „hvězdami“ večera byli sice trochu nováčci, ale rozhodně nezklamali.

Na závěr se svými nástroji nastoupili kluci z Provokace bez Legrace a připraveným punkovým playlistem napsaném na umaštěném papíru od šunky. Jejich pecky říznuté zvučností akordeonu byli obohacené novinkami Hovnivál a Beznadějná. Sklidili tak nemalý úspěch a u mě dvojnásobný.

© 2014-2023 panJosef.cz