Článek

KAPELNÍ REPORT: Curlies - Zahráli jsme si před The Real McKenzies

Ahoj parto!

Už je zas čtvrtek.. Ten tejden strašně rychle letí. Ještě pořád pobíráme zážitky, dojmy ze soboty, stále tomu nemůžem uvěřit! Předtím, než začnu psát o víkendu, chtěl bych za celou kapelu poděkovat Bandzone týmu za to, že nás celých 7 dní propagovali na hlavní stránce, jako Tip týdne. Udělalo nám to velkou radost!

V sobotu sraz na třetí ve zkušebně, rychlá přehrávka, balení, nakládání. Cesta tentokrát byla bez problému.Svítíčko slunilo, rádio hlásilo průběžný stav zápasu hokeje Česko:Bělorusko, který jsme vyhráli 6:1 a ukazatele na Plzeň hlásili čím dál tím menší počet km. Jedna z nejvydařenejších cest za poslední měsíce! (nádrž plná, jidla dost a k tomu výborná parta) Co víc si přát!

Před klub Buena Vista jsme dorazili na čas a to přesně v 6. Ze sálu se zrovna ozývala zvukovka bicích s kytarou a nám všem postupně začalo docházet, že tenhle večer bude nezapomenutelnej. A taky že byl!

Žádný přetvářky, a tak to má bejt!.. Chlapi z The Real McKenzies  byli rádi, že jim končí šňůra a neni divu; před Plzní odjeli přes půl měsíce hraní po Evropě každý den. Hned jsme si padli do oka a po nazvučení začali otevírat první flašky whisky.

Klub se začínal rychle plnit, večer totiž bylo vyprodáno a nám začínala proudit v žilách krev. Hrát pro plný sál (Curlies) s vědomím toho, že lidi čekají na hlavní hvězdu večera bylo malinko stresující; po pár letech jsem znovu zjistil, co je tréma. Avšak koncert jsme odehráli s přehledem a za potlesku diváků jsme se rychle sunuli z pódia, aby nás vystřídala kapela BREW 36. Tu jsem bohužel nestihl, neboť jsem si potřeboval na chvilku odpočinout a osprchovat se.

Sleduj PlzeňskéKapely.cz na sociálních sítích

STŘIH. Krásný pogo, který v kotli na Kryštof kempu nezažiješ. Ty "starci" hráli něco přes 2 hodiny.. Nepochopim, jak to mohli dát. Teda možná trochu jo, ale to jsou jen moje skromný domněnky.. No a pak už jen spoustu alkoholu a upocený láskyplný objimání na rozloučenou s vizí, že se ještě někdy musíme potkat!

Domu nad ránem jako vždy, mám pocit, že dokonce svítalo, ale stálo to sakra za to!

Neskutečně děkujem pořadateli za pozvání, ochotu a vubec za organizaci celý akce.. Bylo to dokonalý!

© 2014-2023 panJosef.cz