Přečti si

Články

  info@plzenskekapely.cz
  +420 773 55 14 14

  Hořovické Labe hostilo křest nové desky A Bude Hůř. Zahráli také strašičtí Sex Deviants a In Public Ill!

  V sobotu 18. března 2023 se v hořovickém klubu Labe sešel nemalý počet lidí. Na barech, u stolů a po startu hraní i na parketě už nezbývalo moc místa. Tihle všichni sem dorazili nejen za přáteli a dobrým pitím, ale hlavně za večerem zábavnějším než doma u televize. Vystoupili zde totiž In Public Ill, Sex Deviants a A Bude Hůř, kteří při této příležitosti pokřtili svou desku
  Nevěřte Nikomu!.

  Autoři


  Přečíst článek

  CRAZY WORLD TOUR v Rokycanech: Dilemma in Cinema, Totální nasazení a zakázanÝovoce!

  Rokycanská restaurace Na Střelnici ve v pátek 17. března 2023 stala sedmou zastávkou CRAZY WORLD TOUR kapel Totální nasazení a zakázanÝovoce. Jako support vystoupila spřízněná skupina s názvem Dilemma in Cinema. 

  Slobodná Európa rozhýbala Divadlo pod Lampou!

  Od vydání alba Trojka skupiny Slobodná Európa uplynulo už dvacet let. Jako oslava těchto kulatin probíhá tour o devíti štacích a Divadlo pod Lampou hostilo jednu z nich v sobotu 17. března 2023.

  St. Patrick's party v Anděl Music Bar!

  V náročném pracovním týdnu vždycky přijde vhod nějaké rozptýlení. Tuto středu 15. března 2023 se k němu v Anděl music baru vyskytla skvělá příležitost, kdy zde v rámci St.Patrick's Party zahráli The Cloverhearts, Cheers! a Foggy Dude. A tenhle trojlístek rozhodně stál za risk čtvrteční únavy. 

  Trautenberk pokřtili album Vzpoura Kanců společně s Cocotte Minute v plzeňské Šeříkovce!

  V sobotu 10. března 2023 proběhl křest nového alba Vzpoura kanců od kapely Trautenberk. Jako hosté a zároveň kmotři alba přijeli zahrát Cocotte Minute.

  Kapela Poletíme? vystoupí v Divadle pod Lampou 3. března 2023!

  V pátek 3. března 2023 přijede do plzeňského klubu Divadlo pod lampou skupina dobře vypadajících mužů - Poletíme? Nemáte ještě plán pro dnešní večer? My už ano

   

  Skavare oslavili sedmnácté narozeniny společně s MDK Band a dalšími kapelami!

  V sobotu 25. března 2023 oslavili Skavare již sedmnácté narozeniny kapely. My z redakce, MDK Band, Beer Beer Orchestra a Pivo zdarma! jsme u této velké události byli s nimi.

  Baloňák, V3ska a Yaxetopeesche vystoupili v plzeňském klubu Bílej Medvěd!

  V pátek 24. února 2023 nabídl klub Bílej Medvěd vystoupení kapel Baloňák, V3ska, Yaxetopeesche.

  Black metalový večírek zahraničních kapel v plzeňském Parlamentu

  V rámci turné Tuilfsrijtt over Europe 2023 dorazily ve středu 22. února 2023 kapely Drudensang, Total Hate Whiskey Ritual a Amystery a společně vystoupily v plzeňském klubu Parlament.

  Když domácí psychedelie protne cesty s rakouskou scénou!

  Madhouse Express společně s Hypnotic Floor navštíví Plzeň, Prahu, Brno a Bratislavu v rámci February Psychedelic Experience Tour, která se uskuteční 22. – 25. února 2023.

  © 2014-2023 panJosef.cz