Článek

AKTUALITA: Čeká nás Carnage Night vol.2

Rádi bychom Vás pozvali na akci s názvem CARNAGE NIGHT - již na druhý ročník. Akce se uskuteční 7. ledna 2017 v komorním prostředí JAM klubu v Plzni. Pozvání od kapely Toxic Paradise přijali Septic People, Dexor a Ankhor.

Pořádající kapela Toxic Paradise je z Přeštic u Plzně. Jsou to čtyři mladí kluci, kteří pospolu tvoří jakýsi toxic metal (rozuměj hard rock-metal), a to od srpna 2012. Kromě mnohých koncertů, jste je mohli zastihnout i v rámci oblíbeného projektu Open stage pořádaného v plzeňském Divadle pod Lampou. V říjnu 2015 pokřtila kapela své první album "Život je boj", které obsahuje 10 skladeb. Kytarista Adam Samuel láká na "havajské melodie" - takže pokud chceš poznat toxickou havaj párty, máš přijít.

Kapela Septic People vznikla před 6 lety a za tu dobu má na kontě již 2 alba -  "Má to říz"(2011) a "Jdu do hlav"(2013). Mezitím v roce 2014 vydali singl Zlatá klec a natočili k němu klip a úspěch zopakovali vánočně motivovanou písní Zimní noc, ke které také vznikl videoklip. V současné době jsou ve stádiu nahrávání dalšího alba. Jejich doposud největším úspěchem je zřejmě koncertní turné se skupinou Alkehol, v rámci kterého objeli celou ČR a také kousek Slovenska. Těšit se můžeme na poslech jejich nejznámějšího songu Pivečko z naší vesnice - neznáš? K poslechu na bandzone společně s dalšími.

Dexor je metalová kapela z Kladna hrající již 5 let. Minulý rok pustili do světa klip k písni Starý časy, který stejně jako jeho předchůdce Život je boj (ze stejnojmenného debutového alba "Život je boj") pochází z vlastní dílny.

Posledními, kdo tento večer na pódiu představí svůj rock-metal, bude kapela Ankhor. Nejmladší z výše uvedených a doposud pouze ve fázi tvoření.

Start v 19:30 hodin a vlezné činí příjemných 100 ká-čé

© 2014-2023 panJosef.cz