Článek

REPORT: Bijolit oslavili své 20. narozeniny v klatovském klubu u Košile

17.5.2014 kapela Bijolit oslavila své 20. narozeniny, a protože jsou její členové velmi společenští, uspořádali narozeninový koncert s atmosférou, která pohltila úplně každého v klatovském klubu U Košile.

Koncert zahájila kapela NHT, která pochází z Neznašov – vyznačovala se především velmi vtipnými texty a neobvyklými hudebními nástroji. Ačkoli to byla první kapela večera, dokázala na parket dostat fanoušky toho pravého punku.

Jako druzí se na pódium dostali členové skupiny Drtimosaz, kteří jsou v plzeňském kraji již známější. Punkeři se hned kupili pod pódiem. Otázkou zůstává, zda to bylo okouzlující a vtipnou zpěvačkou, či dobře vychlazeným pivem, které proteklo jejich krky.

Opravdovou senzací večera byl výstup kapely Bijolit, která se předvedla ve skvělé formě. Již při prvních tónech se na parketu utvořil kotel pravých fanoušků, kteří se brzy pustili do pogování (punkový tanec). Ke konci vyměřeného času, pozvali oslavenci některé své fanoušky na pódium, kde si společně zazpívali, což vneslo do celého koncertu nezapomenutelný zažitek.

Čtvrtá kapela přijela stejně jako Drtimosaz z Plzně. Disharmonici zahráli své nejlepší songy, ale unavení fanoušci šetřili své síly na poslední kapelu S.V.Z., která byla skvělou tečkou za opravdu punkovým večerem plným zážitků.

Odcházela jsem celá otlučená po vynikajícím pogu, lehce opilá, ale nabitá úžasnými zážitky. A už nyní se těším na podobnou akci. Díky kluci!

© 2014-2023 panJosef.cz