Článek

AKTUALITA: Avidity For... budou bojovat ve finále soutěže Múza

Úspěšný rok zažívají plzeňští AVIDITY FOR... Metalová úderka se může pochlubit nabouchanou koncertní soupiskou a třešničkou na dortu je postup do finále kultovní soutěže Múza, které se uskuteční 12. června 2014 tradičně v plzeňském klubu Pod Lampou.

„Máme z toho velkou radost! Samozřejmě jsme postup náležitě oslavili. Moc děkujeme všem fanouškům za podporu,“ řekla manažerka kapely Marcela Nováková.

AVIDITY FOR... v posledních měsících nakopl nový bubeník Lukáš Koršes Korschinský, kterého si spoluhráči nemohou vynachválit: „Musíme říct, že naši muziku svým uměním a skvělými nápady oživil. Je to pecka.“

Kapela momentálně maká na nových skladbách, které se v brzké době objeví v koncertním setlistu. „Čekají nás akce s kapelami, jako jsou Arakain, Matahari nebo Hand Grenade. Na všechny se moc těšíme a určitě si to maximálně užijeme,“ dodala Marcela Nováková.

Za dveřmi už také čekají nové webové stránky, které by měly být spuštěny v blízkých dnech. „Vypadají moc dobře! Doladíme pár detailů a uvedeme je mezi lidi,“ zmínili AVIDITY FOR...

Kapela vznikla před pěti lety po ukončení smečky Arbes. Žánrově se AVIDITY FOR... dotýkají symfonického metalu, přičemž texty jsou v češtině. Debutové promo vzniklo v roce 2010. O tři roky později na ně navázal videoklip ke skladbě In memoriam.

http://bandzone.cz/avidityfor
https://www.facebook.com/pages/Avidity-for/130359273645196

© 2014-2023 panJosef.cz