REPORT: The Osels pokřtili nový klip v Andělu

V sobotu 28. 12. 2019 bylo v Andělu pěkně narváno. Kapela The Osels zde totiž křtila klip k písni Monsters. Jehož promítnutím začal výstup kapely, ale to už trošku předbíhám. Celý večer nám zahájili kluci z AM (punk-rock). A musím přiznat, že jsme přišli trochu pozdě, takže než jsem vystála frontu u baru a poladila foťák, zpěvák do mikrofonu hlásí: “Poslední dva songy…” Tak snad budu mít možnost poslechnout si je pořádně někdy jindy (třeba 29. února 2020 v Divadle pod Lampou, kde budou křtít svoje dlouho připravované EP). 

Po bleskurychlé přestavbě pódia se v klubu setmělo a kapela uvedla svůj zmiňovaný klip. Mně osobně se líbil hrozně moc. 

Potom už nic nebránilo tomu, aby kytarista hrábl do strun a klubem se rozezněly první libé tóny. Prostory Anděla se plnily více a více. Především tedy mladými děvčaty. Není se čemu divit, vždyť na pódiu mohly vidět pohledné talentované muže. The Osels hrajou ve stylu rock’n’roll indie. Jejich hudba je velmi přátelská, melodická a radostná. Umí si pro sebe získat nejednoho diváka. Z celého večera jsem byla nadšená a moc doufám, že opět brzy dostanu příležitost si kluky z The Osels poslechnout znovu!

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram