REPORT: Křest alba Toxic Paradise v Divadle Pod Lampou

Dne 7.  března 2020  v Divadle pod Lampou svým radioaktivně vyhlížejícím světlem zazářili Toxic Paradise, aby tam pokřtili svou desku Všechno a nic. Podpořily je kapely Sylvie & Silver Matte a Septic People.

Večer byl odstartován s neuvěřitelnou energií kapely Sylvie & Silver Matte, jejíž skvělá nálada se brzy přenesla i na publikum. Seskupení, v němž můžeme rozpoznat i dva členy z Pearly Seconds, lze definovat jako pop-rock s nezvyklými elektronickými prvky. V čele jinak mužské kapely stojí Silvie Matičková, slečna, která není nadaná jen silným hlasem, skvělé zapadajícím do tvrdší hudby, ale též talentem pro hru na elektrickou kytaru. Kapela plánuje v Plzni znovu vystoupit v pátek 17. 4. v klubu Pod Kopcem. Vzhledem k aktuální koronavirové karanténě uvidíme, zda to kapela v tomto termínu zvládne.

Ústředním bodem programu bylo vystoupení skupiny Toxic Paradise. Členové této kapely sdílí vášeň pro hudbu již od svého raného mládí. V roce 2015 vydali album Život je boj a do Lampy přišli pokřtít svou druhou desku Všechno a nic. Koncert byl laděn do zelených odstínů, na pódiu nechyběly ani zelené barely, z nichž se celé vystoupení kouřilo a jednotliví členové mezi tou vší radioaktivitou svítili fosforeskujícími kravatami a motýlky. Společně s fanoušky bouchli šampaňské a zvesela pokřtili nové album, z nějž představili hned několik skladeb, mezi nimiž byly například Teď hned!, Černobílej svět či Nevidomý. Ze staršího alba jsme mohli slyšet například skladby Život je boj či THC.

Večer zvesela uzavřela rocková kapela Septic People z Horšovského Týna, která má na účtě již tři vydaná alba. Inspiraci k psaní textů hledají nejen v každodenním životě, ale též v pohádkách, o čemž se můžete přesvědčit zhlédnutím videa Vlk a zajíc či poslechem songů Kmotra Liška nebo Pivní medvídci, které Pod Lampou také zazněly. V repertoáru nechyběly ani Discobrouci, na kterých se mohlo publikum s kapelou společně  pořádně „vyřádit“. 

Na závěr si „Septici“ na pódium přizvali kluky z Toxic Paradise a společně i s fanoušky si střihli Svařák.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram