Kája & boy v Anděl Music Bar 18.5.2022

Ve středu 18.5.2022 v plzeňském clubu Anděl vystoupilo duo Kája & boy

Samotný název kapely nikomu nic moc neřekne, ale stačí jediná fotka a jste doma. Karolína Korecká, která je známá nejen svou éterickou a temperamentní osobností, hlubokým sametovým hlasem a ohnivými vlasy, ale také hrou na cello a energickým vystupováním, se v tomhle projektu spojila s Martinem Adamovským na kytaru. Původně vznikli loni v létě jako mladá anonymní kapela pro pobavení svatebčanů, pod názvem Kája & boys, ještě s klávesákem Honzou Techlem. I po odehrání svatby ale přicházely další nabídky, a tak se Kája s Martinem po odjezdu Honzy Techla rozhodli pokračovat dál v již známé formaci.

Koncert v Andělu byl můj momentální nápad a můžu říct, že lepší jsem dostat nemohla. Přesto, že akce byla spíše komornější, atmosféra byla naprosto skvělá. Zazněly songy jako Unchain my heart od Joe Cockera, Because the Night od Patti Smith, kterou jsem si tedy v podání Karolíny hodně užila, nebo Hollow talk od Choir Of Young Believers ze soundtracku k seriálu The Bridge, dokreslená cellem. A musím říct, že to byla naprosto úchvatná záležitost. 

Někdy mi to nedalo a musela jsem se připojit zpěvem ke Karolíně, jindy jsem zase obdivovala Martinovu skvělou hru na kytaru, o které si zatím můžu nechat jen zdát

Místy mi naběhla husí kůže a ve spojení s přátelskou atmosférou celého koncertu jsem domů odcházela nejen posilněná dobrými rumy, ale i nabitá skvělou atmosférou na několik dní. 

Akce Káji a Martina bývají nárazové, ale jestli někde uvidíte tohle duo a dorazíte, určitě nebudete litovat.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram