REPORT: Gaia Mesiah v Plzni odstartovali Refresh Tour 2020, kde představují své nové live album Refresh In Golden Hive!

Ve středu 5. 2. 2020 zahrála v plzeňském Divadle pod Lampou pražská crossover-rocková kapela Gaia Mesiah.

V Plzni odstartovali Refresh Tour 2020, kde představili své nové album „Refresh In Golden Hive (live)“. Jedná se o atypické „best of“ album, které vzniklo za podpory ekvádorských indiánů Pedra a Carla. Album je složené ze starých hitovek , které kapela už dlouho nehrála a obohacena o pár novějších pecek. Samotný koncert byl skvělý. Energie, kterou kapela posílala fanouškům, byla nepopsatelná. Žasnu nad energií celé kapely a nad tanečními kreacemi Marky. Koncert zahájila dvojice ekvádorských indiánů Pedro a Carlo. Člověk si chvíli připadal jak na divokém západě. Po chvíli vyběhla samotná kapela a pořádně to rozjela. Hned na začátku zazněla hitovka „Království“. Celý koncert se nesl v duchu bezvadných songů jako jsou Maňana, Happy People, Alpha Female a další. Marka byla lehce nastydlá a tak fanoušci z prvních řad neváhali a přišli na pomoc s kapesníčky a vychlazeným pivkem. Atmosféra v celém sálu byla opravdu divoká, energická, ale zároveň pohodová. Každý tancoval nebo se minimálně pohupoval do rytmu. Marka prostě s fanoušky umí zázraky.

Fanoušci si na konci koncertu vyprosili přídavky v podobě tří pecek – Legulize Marihuana, Journey to Itxlan a San Pedro. Bylo to naprosto skvělé zakončení celého večera. Všichni se výborně bavili.

Kapele přeji úspěšnou tour a zase někdy v Plzni! Těšíme se.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram