REPORT: Anthems dorazili v rámci Skullcrusher tour do Divadla pod Lampou

V pátek 28. 2. 2020 jsme dorazili okolo 8 hodiny večerní do Divadla pod Lampou. První kapela Depression Island již byla na pódiu a druzí v pořadí Severals si připravovali své aparáty poblíž zvukařského pultu.

Depression Island byl šok, zpěvák překvapil, a já si uvědomil, že to je po dlouhé době, kdy mě baví hned první kapela na úvod, od začátku do konce.

Plzeňští Severals nastoupili hned v zápětí a byla to pecka. Nezklamali... super hudba i efekty. Akorát se světlem pro focení to bylo horší.

Jako třetí v pořadí, vystoupila pražská kapela Anthems, která svoji tvorbu označuje jako heartcore. Hudební skupina představila svého nového zpěváka a bylo to vážně super.

Byl lehký skluz a já se modlil, abych stihnul ještě poslední kapelu, než mi pojede spoj do mé domoviny. Částečně se zadařilo a já stihnul alespoň začátek kapely Crippled Fingers. Čtyřčlenná metalová kapela z Prahy, která předváděla neskutečný nářez v závěru večírku. Někdy se jednoduše vyplatí jít na kapely, které neznáte, a které Vás překvapí naživo.

Díky Divadlu pod Lampou a kapelám za skvělej páteční večer!

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram