O projektu?

Plzeňskékapely.cz je kreativní projekt umožňující lidem sledovat kulturní scénu v Plzeňském kraji pěkně zblízka. V rámci projektu máš možnost rozvíjet svůj talent v různých oblastech umělecké činnosti a navíc se osobně setkávat se svými hudebními idoly. Pojďme společně dostat lidi od YouTube přímo pod pódium. Společně můžeme lidem přiblížit zážitky z uplynulých akcí a pomoci objevovat nové kapely.

Důležité milníky

2020

Náročný leč úspěšný rok

Navázali jsme například spolupráci s Festivalem na ulici a podíleli se na celoletní dramaturgii pro DEPO2015. Začali točit nový formát pořadu Reprák a i v nelehkých koronavirových časech se snažíme držet kulturu nad hladinou.

2019

Spolupráce s velkými festivaly

Renomé projektu PlzeňskéKapely.cz stále roste. Stali jsme se partnery festivalu Gambrinus den a dalších.

2017

Nový design webu

Trendy jdou kupředu a my musíme držet krok. Web jsme kompletně překopali, domluvili se s Majkláčem z Bandzone.cz a od té doby Vám předáváme ty nejaktuálnější informace o koncertech dodnes.

2015

První narozeniny

Napsali jsme první desítky článků a začali se dostávat do povědomí hudebních nadšenců v Plzeňském kraji. Taky se nám podařilo uspořádat skvělý první narozeninový večírek v Kalikovském Mlýně.

2014

Založení PlzeňskéKapely.cz

Stalo se to 10. března 2014, kdy Josef letmo na chodbě zavolal na Libora: "Hele, co založit hudební web?" a web 19. března běžel. Celková myšlenka se v prvotních dnech setkala s úžasnou odezvou a my věděli, že z toho jen tak necouvnem.

Kdo za tím vším stojí?

pan Josef

Josef Petřík

šéfredaktor
Muzikant, webový vývojář a majitel projektu PlzeňskéKapely.cz. Jeho největším koníčkem je hudba a tvorba webových zázraků.

Týna

Kristýna Fikrlová

redaktor
Věnuje se obsahu sociálních sítí, sem tam napíše nějaký ten článek, ale hlavně dbá na to, abychom se drželi správné češtiny. 

Ukecanej Libor

Libor Moulis

redaktor
Hudební nadšenec a vášnivý kytarista. Muzika je jeho život a to napříč různými žánry. Věnuje se tvorbě článků a moderuje hudební pořad Reprák.

MH Report

Martin Hanáček

maestro fotograf
Spojuje dva své nejoblíbenější koníčky, a to muziku a focení. Je dvorním fotografem PlzeňskéKapely.cz.

Ricardo

Ricardo Delfino

redaktor
Blázen do muziky, hudebník a člověk, co píše do parádních plátků. Je akčním bookerem a asi nejvzdělanější osobou v oblasti muziky ever!

Standa

Stanislav Boháč

redaktor Repráku
Muzikant každým coulem, moderátorem pořadu Reprák a přispěvatelem skvělých nápadů pro chod projektu.

Zůza

Zůza Pi

produkční Repráku
Produkční pořadu Reprák, hudební nadšenec a člověk co má kontakty snad všude.

Napsali o nás

Radim Otáhal

Gambrinus den

S projektem Plzeňskékapely.cz spolupracujeme již na třetím ročníku akce Gambrinus den. Projekt nám pomáhá s vyhledáváním nových i méně známých kapel z Plzeňského regionu, zároveň spoluorganizují soutěž Volba talentů. Vítěz této soutěže vždy vystoupí na hlavním pódiu.

Spolupráce s projektem, který vede Josef Petřík je více než dobrá, je vlastně vynikající jak v rovině osobní tak profesionální.

Martina Ptáčková

marketing Festivalu na ulici

Nechápala jsem, jak to ti kluci dělají. Nejenže dodali vše, co jsme dohodli, včas a v profi kvalitě, ale bonusově dodali mnohem, mnohem víc.

Kromě toho fotili patrně pořád patrně na všech scénách současně, někde si i zahráli, a ještě po nocích stavěli web a psali články.

U mne dostali titul Nejlepší mediální partner v dvacetileté kulturní praxi. A taky už jsem pochopila, jak to dělají – srdcem!

Andrea Kohoutová

Frontmanka Anteater

PlzeňskéKapely.cz jsou projektem, který v našem kraji zaplnil velkou mezeru. Kromě zajímavých reportů a rozhovorů nejen z Plzeňského regionu oceňuji hlavně snahu dát prostor začínajícím či méně známým kapelám. Díky a pokračujte v tom, co děláte!

Milan Samko

Hudebník

"Když se dělá něco s vášní, je to znát na kvalitě a projekt PlzeňskéKapely.cz neodmyslitelně patří mezi velice zajímavé počiny. Je to kvalitní zdroj informací o hudbě na Plzeňsku."

Kontakt

+420 773 55 14 14

Volejte ve dne, či v noci. Jsme na drátě.

info@plzenskekapely.cz

Volejte ve dne, či v noci. Jsme na drátě.

Provozovatel

Josef Petřík, DiS.

IČ: 87448157
Polní 955, 337 01 Rokycany

Fyzická osoba zapsaná v živnostenském rejstříku. 
Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona
 Městský úřad Rokycany.

Nejsme plátci DPH.

© 2014-2021 panJosef.cz
envelopephone-handset linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram