Koncerty
kraji









Previous
Next



všeNeděle 29.12.Pondělí 30.12.Úterý 31.12.Středa 01.01.Neděle 05.01.Pondělí 06.01.Čtvrtek 09.01.Pátek 10.01.Sobota 11.01.Pátek 17.01.Sobota 18.01. 29.12.2019 17:00

Hlasoplet

vyprodáno

ZUŠRokycany 29.12.2019 20:00

CODA

Skvěle muzikantsky vyzrálá kapela CODA je jedna z nejlepších hard-rockových kapel na české hudební scéně. Má za sebou úspěchy jako support kapel Saga, Ken Hensley a Live Fire.
Všechno je napůl, jenom muzika je naplno.
250 Kč

Kapely: CODA

KD ŠeříkováPlzeň 29.12.2019 20:00

CODA

Skvěle muzikantsky vyzrálá kapela CODA je jedna z nejlepších hard-rockových kapel na české hudební scéně. Má za sebou úspěchy jako support kapel Saga, Ken Hensley a Live Fire.
Všechno je napůl, jenom muzika je naplno.
250 Kč

Kapely: CODA

KD ŠeříkováPlzeň 29.12.2019 20:00

Jakub Děkan, O5 a Radeček

vstupné: předprodej 290 Kč / na místě 350 Kč

Kulturní dům ŠeříkováPlzeň 30.12.2019 00:00

Turbo a Gallileo

Kapely: Turbo, Gallileo

Saloon RoudnáPlzeň 30.12.2019 00:00

Turbo a Gallileo

Kapely: Turbo, Gallileo

Saloon RoudnáPlzeň 30.12.2019 19:00

Queenie (world Queen tribute band)

vstupné: předprodej 550 Kč

Kulturní dům ŠeříkováPlzeň 30.12.2019 20:00

Předsilvestrovské Tři barvy folku

80

Kapely: Hynek Kočí, Michal Willie Sedláček, Petr Petit Boháč, Sad Clown, Petr Kadlček

HiFi clubPlzeň 30.12.2019 20:00

Předsilvestrovské Tři barvy folku

80

Kapely: Hynek Kočí, Michal Willie Sedláček, Petr Petit Boháč, Sad Clown, Petr Kadlček

HiFi clubPlzeň 30.12.2019 20:00

Hynek Kočí, Michal Willie Sedláček, Petr Boháč, Petr Kadlček, Sad Clown (Filip Špindler)

vstupné: 80 Kč

HiFi ClubPlzeň 30.12.2019 20:00

Fortel

Anděl music barPlzeň 30.12.2019 20:30

Wishpull myš

Bowling Turner & Calcio BarŽelezná Ruda 30.12.2019 20:30

Slapdash Rockabilly, The Mordors

Silvestr pro nedočkavé vol.15, vstupné: 150 Kč

Divadlo pod lampouPlzeň 30.12.2019 20:30

Gallileo, Turbo

Saloon RoudnáPlzeň 30.12.2019 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

Alfa, společenský sálPlzeň 30.12.2019 21:00

Kabát revival Plzeň

U KubátůKramolín 31.12.2019 15:00

I vítr s námi písničku hrával

Už je to tradice, hrát poslední den roku pro babičky a dědečky plzeňského stacionáře Domovinka. Před dvěma roky se tam uskutečnilo naše úplně první veřejné vystoupení, v loňském roce jsme se přece jen posunuli o kousek výš a letos to bude jistě také fajn odpoledne. Úsměvy a potlesk posluchačů jsou pro nás tím nejlepším honorářem.

Kapely: Standa Červenka, Renča Nágrová

Domovinka, sociální služby, o. p. s., Úslavská 75Plzeň 31.12.2019 15:00

I vítr s námi písničku hrával

Už je to tradice, hrát poslední den roku pro babičky a dědečky plzeňského stacionáře Domovinka. Před dvěma roky se tam uskutečnilo naše úplně první veřejné vystoupení, v loňském roce jsme se přece jen posunuli o kousek výš a letos to bude jistě také fajn odpoledne. Úsměvy a potlesk posluchačů jsou pro nás tím nejlepším honorářem.

Kapely: Standa Červenka, Renča Nágrová

Domovinka, sociální služby, o. p. s., Úslavská 75Plzeň 31.12.2019 15:00

Standa Červenka

+ Renča Nágrová, vstup zdarma

DomovinkaPlzeň 31.12.2019 18:30

Tři Grácie

Country saloonKlatovy-Beňovy 31.12.2019 19:00

Kabinet

vstupné: 250 Kč

kinoKaznějov 31.12.2019 19:00

Sekvence

Švejk restaurant U zeleného stromuNepomuk 31.12.2019 19:00

Pády

vstupné: 550 Kč

kulturní důmVranov 31.12.2019 19:30

Silvestr budiž pestr

RK Band hraje Silvestra poprvé v domovské hospodě...

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 31.12.2019 19:30

Silvestr budiž pestr

RK Band hraje Silvestra poprvé v domovské hospodě...

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 31.12.2019 19:30

RK band

vstup zdarma

Pivovárečná restaurace U BizonaPlzeň 31.12.2019 20:00

Silvestrovská zábava Myslív

Kapely: Orion

KD MyslívMyslív 31.12.2019 20:00

SILVESTROVSKÁ zábava

Zdravím všechny co se chtějí pořádně a řádně rozloučit s rokem 2019.
Kdo má zájem o pořádný bigbít na konec roku tak vám k tomu pomůžou dvě skvělé kapely !!!!!
Je MOŽNO zakoupit vstupenky v předprodeji za cenu 130,-Kč, na tel. Čísle : 604641866.
Jinak na místě 31.12. 2019 je vstupenka za 180,-Kč. Zveme všechny a komu to nevyjde přejeme vše NEJJJJ !!!! do nového roku 2020.

180 Kč

Kapely: Grafit Rock, Harlet

KD KolinecKolinec 31.12.2019 20:00

Silvestr

200,-do 6.12, 250,- do 15.12, 350,- na místě

Kapely: 1/2 Rebel

Klub Horní BřízaHorní Bříza 31.12.2019 20:00

Silvestrovská zábava Myslív

Kapely: Orion

KD MyslívMyslív 31.12.2019 20:00

SILVESTROVSKÁ zábava

Zdravím všechny co se chtějí pořádně a řádně rozloučit s rokem 2019.
Kdo má zájem o pořádný bigbít na konec roku tak vám k tomu pomůžou dvě skvělé kapely !!!!!
Je MOŽNO zakoupit vstupenky v předprodeji za cenu 130,-Kč, na tel. Čísle : 604641866.
Jinak na místě 31.12. 2019 je vstupenka za 180,-Kč. Zveme všechny a komu to nevyjde přejeme vše NEJJJJ !!!! do nového roku 2020.

180 Kč

Kapely: Grafit Rock, Harlet

KD KolinecKolinec 31.12.2019 20:00

Silvestr

200,-do 6.12, 250,- do 15.12, 350,- na místě

Kapely: 1/2 Rebel

Klub Horní BřízaHorní Bříza 31.12.2019 20:00

Orion

kulturní důmMyslív 31.12.2019 20:00

Hlahol

Hotel StellaŽelezná Ruda-Špičák 31.12.2019 20:00

1/2 Rebel

vstupné: 350 Kč

kulturní důmHorní Bříza 31.12.2019 20:00

Grafit rock, Harlet

vstupné: předprodej 130 Kč / na místě 180 Kč

Na radniciKolinec 31.12.2019 20:00

Sortiment

vstupné: 240 Kč

U SalcmanůEjpovice 31.12.2019 20:00

OnVoyage, The Fool

Bílej medvědPlzeň 31.12.2019 20:00

Orchidea

Hotel ŠumavaKašperské Hory 31.12.2019 20:00

Mastnej flek

kulturní důmChodov u Domažlic 31.12.2019 20:00

Medy Gang

lidový důmStaňkov 31.12.2019 20:00

Expres

vstupné: 200 Kč

Knížecí pivovarPlasy 31.12.2019 20:00

W Band

lidový důmŠtěnovice 31.12.2019 20:30

Ponorka Band

U SupaŘenče 31.12.2019 21:00

Anakonda Benda

sokolovnaBlovice 31.12.2019 21:00

Ukradený vjecy

Kulturní dům DružbaKlatovy 31.12.2019 21:00

Agnes rock

kulturní důmSoběkury 01.01.2020 18:00

Václav Noid Bárta

Nový rok 2020

náměstí MíruKlatovy 05.01.2020 00:00

Hlasoplet - koncert

Kapely: Hlasoplet

KinonekinoPlaná 05.01.2020 00:00

Hlasoplet - koncert

Kapely: Hlasoplet

KinonekinoPlaná 05.01.2020 15:00

Tříkrálový koncert

Kapely: The Echoes

Muzeum Českého lesaTachov 05.01.2020 15:00

Tříkrálový koncert

Kapely: The Echoes

Muzeum Českého lesaTachov 06.01.2020 00:00

Pirates of the Pubs a The Dreadnoughts

Kapely: Pirates of the Pubs, The Dreadnoughts

Divadlo pod lampouPlzeň 06.01.2020 00:00

Pirates of the Pubs a The Dreadnoughts

Kapely: Pirates of the Pubs, The Dreadnoughts

Divadlo pod lampouPlzeň 09.01.2020 20:00

Rajtaraj

Zach's PubPlzeň 10.01.2020 19:30

Tradiční zpívaná

Hrajeme nejen pro oslavence...

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 10.01.2020 19:30

Tradiční zpívaná

Hrajeme nejen pro oslavence...

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 10.01.2020 20:00

Myslivecký ples Dešenice

Kapely: Orion

Hospoda DešeniceDešenice 10.01.2020 20:00

Střelice Sokolský ples

Kapely: Orchestr

KD StřeliceStřelice 10.01.2020 20:00

Myslivecký ples Dešenice

Kapely: Orion

Hospoda DešeniceDešenice 10.01.2020 20:00

Střelice Sokolský ples

Kapely: Orchestr

KD StřeliceStřelice 10.01.2020 20:00

Monika Načeva

Falcon ClubKlatovy 11.01.2020 00:00

PŘEŠTICE

Kapely: Harlet

PIVOVAR U PAŠKŮPřeštice 11.01.2020 00:00

PŘEŠTICE

Kapely: Harlet

PIVOVAR U PAŠKŮPřeštice 11.01.2020 19:30

V novém roce - jedeme dál

Hrajeme pro radost i po Silvestru...

Kapely: RK band

Lidový důmKožlany 11.01.2020 19:30

V novém roce - jedeme dál

Hrajeme pro radost i po Silvestru...

Kapely: RK band

Lidový důmKožlany 11.01.2020 20:00

Myslivecký ples Chocenice

Kapely: Orion

ERKO ChoceniceChocenice 11.01.2020 20:00

25 let Prasat

Prasata Vyšší Autority - nahraný šíleným způsobem v r. 1995 na kazetu, na kterou se po nás na koncertech pořád ptaj a my sami máme už asi 20 let jen jedinej kus - se nahrajou naživo znovu a snad líp
Párty Veleexkluzivně Anachronická - na pódiu uvidíte nejen současnou sestavu kapely P.V.A., ale téměř všecky ex-členy a NAPROSTO UNIKÁTNĚ v ex-sestavách i ZAHRAJEME
100Kč

Kapely: P.V.A.

Divadlo pod lampouPlzeň 11.01.2020 20:00

Od nás zázrak nečekej a Divný věci

Kapely: Od nás zázrak nečekej, Divný věci

RunwayPlzeň 11.01.2020 20:00

Myslivecký ples Chocenice

Kapely: Orion

ERKO ChoceniceChocenice 11.01.2020 20:00

25 let Prasat

Prasata Vyšší Autority - nahraný šíleným způsobem v r. 1995 na kazetu, na kterou se po nás na koncertech pořád ptaj a my sami máme už asi 20 let jen jedinej kus - se nahrajou naživo znovu a snad líp
Párty Veleexkluzivně Anachronická - na pódiu uvidíte nejen současnou sestavu kapely P.V.A., ale téměř všecky ex-členy a NAPROSTO UNIKÁTNĚ v ex-sestavách i ZAHRAJEME
100Kč

Kapely: P.V.A.

Divadlo pod lampouPlzeň 11.01.2020 20:00

Od nás zázrak nečekej a Divný věci

Kapely: Od nás zázrak nečekej, Divný věci

RunwayPlzeň 11.01.2020 20:00

Druhá tvář

vstupné: předprodej do 31.10. za zaváděcí cenu 890 Kč

Kulturní dům ŠeříkováPlzeň 11.01.2020 20:30

Agnes rock

hostinec

fotbalové hřištěChotíkov 11.01.2020 21:00

SIFON - Mirošov

Kapely: Sifon

Mirošov 11.01.2020 21:00

SIFON - Mirošov

Kapely: Sifon

Mirošov 11.01.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

kulturní důmHolýšov 11.01.2020 21:00

Darall rock, Turbo revival Plzeň

U KošileKlatovy 11.01.2020 21:00

Sifon

vzpomínka na Jardu Čejku

sokolovnaMirošov 17.01.2020 00:00

E!E

Kapely: E!E

Kulturní centrum FalconKlatovy 17.01.2020 00:00

E!E

Kapely: E!E

Kulturní centrum FalconKlatovy 17.01.2020 20:00

Bikini karneval, E!E

Falcon ClubKlatovy 17.01.2020 21:00

Agnes rock

Stodola Music Club & BowlingPřeštice 18.01.2020 00:00

Hot Pants

Kapely: Hot Pants

U nádražíChodov 18.01.2020 00:00

Hot Pants

Kapely: Hot Pants

U nádražíChodov 18.01.2020 18:00

SIFON - Strašice

Akce fotbalových fanoušků a fotbalistů. Bude to trochu "párty akce" (budou delší pauzy), ale co do počtu odehraných skladeb naprosto plnohodnotná (ba možná ještě plnohodnotnější).

Kapely: Sifon

Na PoštěStrašice 18.01.2020 18:00

SIFON - Strašice

Akce fotbalových fanoušků a fotbalistů. Bude to trochu "párty akce" (budou delší pauzy), ale co do počtu odehraných skladeb naprosto plnohodnotná (ba možná ještě plnohodnotnější).

Kapely: Sifon

Na PoštěStrašice 18.01.2020 20:00

Hasičský ples Zdemyslice

Kapely: Orion

Hostinec U KomorousůZdemyslice 18.01.2020 20:00

Hot Pants a Eternal Fire

100kč

Kapely: Hot Pants, Eternal Fire

Restaurace U NádražíChodov 18.01.2020 20:00

Digger a Weissglut Rammstein tribute…

Kapely: Digger, Weissglut Rammstein tribute band

KD/MKS StříbroStříbro 18.01.2020 20:00

Artur a Batalion

Kapely: Artur

Kulturní důmŽilov 18.01.2020 20:00

Hasičský ples Zdemyslice

Kapely: Orion

Hostinec U KomorousůZdemyslice 18.01.2020 20:00

Hot Pants a Eternal Fire

100kč

Kapely: Hot Pants, Eternal Fire

Restaurace U NádražíChodov 18.01.2020 20:00

Digger a Weissglut Rammstein tribute…

Kapely: Digger, Weissglut Rammstein tribute band

KD/MKS StříbroStříbro 18.01.2020 20:00

Artur a Batalion

Kapely: Artur

Kulturní důmŽilov 18.01.2020 20:00

Ukradený vjecy

ples společnosti Masowest

Kulturní dům DružbaKlatovy 18.01.2020 20:00

Coldfeet, Crimson Fields

Falcon ClubKlatovy 18.01.2020 21:00

Sifon

Restaurace Penzion Na PoštěStrašice 18.01.2020 21:00

Extra Band revival

kulturní důmZáluží 18.01.2020 21:00

Agnes rock

sál SDHůrky u Rokycan 23.01.2020 00:00

Beat Sisters

+ maďarská kapela ék a plzeňští Crimson Fields

Kapely: Beat Sisters

Music Bar AndělPlzeň 23.01.2020 00:00

Beat Sisters

+ maďarská kapela ék a plzeňští Crimson Fields

Kapely: Beat Sisters

Music Bar AndělPlzeň 24.01.2020 00:00

Beat Sisters

+ Maďarská kapela ék

Kapely: Beat Sisters

Klub LabeHořovice 24.01.2020 00:00

Beat Sisters

+ Maďarská kapela ék

Kapely: Beat Sisters

Klub LabeHořovice 24.01.2020 19:30

Zpívaná

Hrajeme nejen pro dobrou pohodu

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 24.01.2020 19:30

Zpívaná

Hrajeme nejen pro dobrou pohodu

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 24.01.2020 20:00

Hasičský ples Roupov

Kapely: Orion

HospodaRoupov 24.01.2020 20:00

The Offenders/Cheers!

Kapely: Cheers!, The Offenders (DE)

Buena Vista ClubPlzeň 24.01.2020 20:00

Hasičský ples Roupov

Kapely: Orion

HospodaRoupov 24.01.2020 20:00

The Offenders/Cheers!

Kapely: Cheers!, The Offenders (DE)

Buena Vista ClubPlzeň 24.01.2020 20:00

postRegenerace

vstupné: předprodej 200 Kč / na místě 250 Kč

Kulturní dům ŠeříkováPlzeň 24.01.2020 21:00

Ukradený vjecy

Stodola Music Club & BowlingPřeštice 25.01.2020 18:00

Zabijačková zpívaná

Zazpíváme si na zabijačce...

Kapely: RK band

VyPKa SlovanyPlzeň 25.01.2020 18:00

Zabijačková zpívaná

Zazpíváme si na zabijačce...

Kapely: RK band

VyPKa SlovanyPlzeň 25.01.2020 19:00

Vodáckej bál №6

⚓ Pruhovaný večírek tentokrát pošesté
⛵ Opět na Božkově Pod Kopcem!
- 4 kapely (budou zveřejněny postupně)
- promítačky vodáckých videí
- pivní soutěže a jiné obvyklé taškařice
- i tombola bude!

Kapely: V3SKA, Vražda krásy, Velký Voči, Smrdutí kojoti

Pod kopcemPlzeň 25.01.2020 19:00

Vodáckej bál №6

⚓ Pruhovaný večírek tentokrát pošesté
⛵ Opět na Božkově Pod Kopcem!
- 4 kapely (budou zveřejněny postupně)
- promítačky vodáckých videí
- pivní soutěže a jiné obvyklé taškařice
- i tombola bude!

Kapely: V3SKA, Vražda krásy, Velký Voči, Smrdutí kojoti

Pod kopcemPlzeň 25.01.2020 19:30

Debustrol, Fata Morgana, Törr

vstupné: předprodej 290 Kč / na místě 350 Kč

Kulturní dům ŠeříkováPlzeň 25.01.2020 21:00

Brutus

kulturní důmKozojedy 25.01.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

kulturní důmLosiná 25.01.2020 21:00

Ukradený vjecy

U KošileKlatovy 25.01.2020 21:00

Agnes rock

Cocktail bar BesedaStříbro 30.01.2020 20:00

Uriah Heep

vstupné: předprodej 890 Kč

Kulturní dům ŠeříkováPlzeň 31.01.2020 20:00

Nové Mitrovice

Kapely: Orion

Hostinec Stará škola (obecní úřad)Nové Mitrovice 31.01.2020 20:00

Kancionál tour

Kapely: Insania

Klub LabeHořovice 31.01.2020 20:00

Přetlak věku a Václavova hudba

Kapely: Přetlak věku, Václavova hudba

Kulturní centrum FalconKlatovy 31.01.2020 20:00

Nové Mitrovice

Kapely: Orion

Hostinec Stará škola (obecní úřad)Nové Mitrovice 31.01.2020 20:00

Kancionál tour

Kapely: Insania

Klub LabeHořovice 31.01.2020 20:00

Přetlak věku a Václavova hudba

Kapely: Přetlak věku, Václavova hudba

Kulturní centrum FalconKlatovy 31.01.2020 20:00

RockOpera Praha

vstupné: předprodej 490 Kč / na místě 590 Kč

Kulturní dům ŠeříkováPlzeň 31.01.2020 20:00

Přetlak věku, Václavova hudba

Falcon ClubKlatovy 31.01.2020 21:00

Agnes rock, Morčata na útěku

kulturní důmLužany 31.01.2020 21:00

Extra Band revival

kulturní důmHoštičky 01.02.2020 00:00

ÚMRTÍ SIDA FEST

Falešný Obvinění punk-rock / Kladno
S.A.S. punk-rock / Nýřany
Do řady! rock-punk / Teplice
Fabrika punk-rock / Kladno

Kapely: Falešný Obvinění, S.A.S., Do řady!, Sklad Na Rock, Fabrika, , , , ,

Divadlo pod lampouPlzeň 01.02.2020 00:00

ÚMRTÍ SIDA FEST

Falešný Obvinění punk-rock / Kladno
S.A.S. punk-rock / Nýřany
Do řady! rock-punk / Teplice
Fabrika punk-rock / Kladno

Kapely: Falešný Obvinění, S.A.S., Do řady!, Sklad Na Rock, Fabrika, , , , ,

Divadlo pod lampouPlzeň 01.02.2020 19:00

Zpívaná jen tak

Hrajene pro dobrou náladu...

Kapely: RK band

Lidový důmKožlany 01.02.2020 19:00

Zpívaná jen tak

Hrajene pro dobrou náladu...

Kapely: RK band

Lidový důmKožlany 01.02.2020 20:00

Debustrol a Mortifilia

Kapely: Debustrol, Mortifilia

Kulturní důmHoražďovice 01.02.2020 20:00

Debustrol a Mortifilia

Kapely: Debustrol, Mortifilia

Kulturní důmHoražďovice 01.02.2020 20:30

Joker Beat a Rain

Kapely: Joker Beat, Rain

RC U KožichaÚherce 01.02.2020 20:30

Joker Beat a Rain

Kapely: Joker Beat, Rain

RC U KožichaÚherce 01.02.2020 21:00

Brutus

Na StřelniciRokycany 01.02.2020 21:00

Extra Band revival

kulturní důmPostřekov 05.02.2020 19:30

Po siréně swing

První "Po siréně swing!" v nových dvacátých letech! V KD JAS zaswingují Pilsner Jazz Band a pozvání přijali Marty's Henpecked Club.
Samotné tančírně, která začíná v 19:30, neodmyslitelně patří lekce swingového tančení s Lenkou Sekaninovou – nové kroky do swingu se můžete naučit v 18:30

Kapely: Marty's Henpecked Club, Pilsner Jazz Band

Kulturní dům JASPlzeň 05.02.2020 19:30

Po siréně swing

První "Po siréně swing!" v nových dvacátých letech! V KD JAS zaswingují Pilsner Jazz Band a pozvání přijali Marty's Henpecked Club.
Samotné tančírně, která začíná v 19:30, neodmyslitelně patří lekce swingového tančení s Lenkou Sekaninovou – nové kroky do swingu se můžete naučit v 18:30

Kapely: Marty's Henpecked Club, Pilsner Jazz Band

Kulturní dům JASPlzeň 06.02.2020 20:00

POITÍN Zach's Pub

Kapely: Poitín

Zach's pubPlzeň 06.02.2020 20:00

POITÍN Zach's Pub

Kapely: Poitín

Zach's pubPlzeň 07.02.2020 19:30

Zpívaná jen tak

A jedeme dál...

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 07.02.2020 19:30

Zpívaná jen tak

A jedeme dál...

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 07.02.2020 21:00

Extra Band revival

Stodola Music Club & BowlingPřeštice 08.02.2020 19:00

The Birthday Party

Kapely: Pokus 2.2, Pan Cicvárek, ovčí člověk

Pink Panther PubPlzeň 08.02.2020 19:00

The Birthday Party

Kapely: Pokus 2.2, Pan Cicvárek, ovčí člověk

Pink Panther PubPlzeň 08.02.2020 20:00

Znouzectnost

Falcon ClubKlatovy 08.02.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

kulturní důmSvrčovec 14.02.2020 20:00

Odyssea classic

kulturní důmHoražďovice 14.02.2020 20:00

Bratrstvo Luny, XIII. století

vstupné: předprodej 290 Kč / na místě 350 Kč

Kulturní dům ŠeříkováPlzeň 14.02.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

kulturní důmVšeruby u Plzně 15.02.2020 00:00

Do řady! a Dvahadi

Kapely: Do řady!, Dvahadi

restaurace U nádražíChodov 15.02.2020 00:00

Do řady! a Dvahadi

Kapely: Do řady!, Dvahadi

restaurace U nádražíChodov 15.02.2020 20:00

Klášter u Nepomuka - Ples sportovců a podnikatelů

Kapely: Orion

HospodaKlášter 15.02.2020 20:00

Hasičský bál

Kapely: w.a.m.p.

Místní hostinecDražeň 15.02.2020 20:00

Klášter u Nepomuka - Ples sportovců a podnikatelů

Kapely: Orion

HospodaKlášter 15.02.2020 20:00

Hasičský bál

Kapely: w.a.m.p.

Místní hostinecDražeň 15.02.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

sokolovnaMirošov 15.02.2020 21:30

Brutus

U KošileKlatovy 21.02.2020 20:00

Květy

Falcon ClubKlatovy 21.02.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

KalikovákPlzeň 22.02.2020 18:30

TBA

TBA

Kapely: Delusion, Z Ničeho Nic

Klub KinoHoražďovice 22.02.2020 18:30

TBA

TBA

Kapely: Delusion, Z Ničeho Nic

Klub KinoHoražďovice 22.02.2020 19:00

Sell Your Soul for Rock 'n'Roll vol. 3

60

Kapely: Deleo Omne

restaurace U ChovatelůSušice 22.02.2020 19:00

Nathanika

Autorská tvorba z dílny Nathanika a následný jam session...

Kapely: Nathanika

BelfastPlzeň 22.02.2020 19:00

Sell Your Soul for Rock 'n'Roll vol. 3

60

Kapely: Deleo Omne

restaurace U ChovatelůSušice 22.02.2020 19:00

Nathanika

Autorská tvorba z dílny Nathanika a následný jam session...

Kapely: Nathanika

BelfastPlzeň 22.02.2020 19:30

DLOUHEJ ÚNOR

Po loňských klubových koncertech se kapela Mandrage vrací zpátky do velkých sálů. Během února se v rámci svého turné objeví v celkem sedmi městech a představí novou desku, zazní však i charakteristické hity kapely. Krom Mandrage a jejich tvorby, originálních efektů, světel a spousty konfet se můžete těšit také na předkapelu Sebastian.
415 Kč

Kapely: Mandrage, Sebastian

KC DEPO 2015Plzeň 22.02.2020 19:30

DLOUHEJ ÚNOR

Po loňských klubových koncertech se kapela Mandrage vrací zpátky do velkých sálů. Během února se v rámci svého turné objeví v celkem sedmi městech a představí novou desku, zazní však i charakteristické hity kapely. Krom Mandrage a jejich tvorby, originálních efektů, světel a spousty konfet se můžete těšit také na předkapelu Sebastian.
415 Kč

Kapely: Mandrage, Sebastian

KC DEPO 2015Plzeň 22.02.2020 20:00

Předslav - maškarní ples pro dospělé

Kapely: Orion

SokolovnaPředslav 22.02.2020 20:00

Chaos Night vol.4

Čtvrtý ročník noci chaosu.
Kilo

Kapely: Consequences, Infernal Cult, Discruelty, Space Hamster

Oáza - KoupákChodov 22.02.2020 20:00

Paheyl a Sam-Ou-Hell v A.C.W. Saloon

Kapely: Sam-Ou-Hell, Paheyl

A.C.W. SaloonPlzeň 22.02.2020 20:00

Předslav - maškarní ples pro dospělé

Kapely: Orion

SokolovnaPředslav 22.02.2020 20:00

Chaos Night vol.4

Čtvrtý ročník noci chaosu.
Kilo

Kapely: Consequences, Infernal Cult, Discruelty, Space Hamster

Oáza - KoupákChodov 22.02.2020 20:00

Paheyl a Sam-Ou-Hell v A.C.W. Saloon

Kapely: Sam-Ou-Hell, Paheyl

A.C.W. SaloonPlzeň 22.02.2020 21:00

Brutus

SpolákPřeštice 23.02.2020 14:00

Předslav - maškarní ples pro děti

Kapely: Orion

SokolovnaPředslav 23.02.2020 14:00

Předslav - maškarní ples pro děti

Kapely: Orion

SokolovnaPředslav 28.02.2020 00:00

Plexis v Klatovech

Kapely: Plexis

Kulturní centrum FalconKlatovy 28.02.2020 00:00

Plexis v Klatovech

Kapely: Plexis

Kulturní centrum FalconKlatovy 28.02.2020 19:00

Anthems, Crippled Fingers a Depression…

Kapely: Anthems, Crippled Fingers, Depression Island

Divadlo pod lampouPlzeň 28.02.2020 19:00

Anthems, Crippled Fingers a Depression…

Kapely: Anthems, Crippled Fingers, Depression Island

Divadlo pod lampouPlzeň 28.02.2020 19:30

Zazpíváme si...

Zazpíváme si

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 28.02.2020 19:30

Zazpíváme si...

Zazpíváme si

Kapely: RK band

U BizonaPlzeň 28.02.2020 19:35

Metlovačka

Pořádný horrorcor a goregrind v Tachově
250kč

Kapely: Sodoma Gomora, Gutalax, Pothead, RAsp

Kiwi Music KlubTachov 28.02.2020 19:35

Metlovačka

Pořádný horrorcor a goregrind v Tachově
250kč

Kapely: Sodoma Gomora, Gutalax, Pothead, RAsp

Kiwi Music KlubTachov 28.02.2020 20:00

Plexis

Falcon ClubKlatovy 29.02.2020 20:00

Pocinovice - ples

Kapely: Orion

Restaurace Pocinovice (sál)Pocinovice 29.02.2020 20:00

Pocinovice - ples

Kapely: Orion

Restaurace Pocinovice (sál)Pocinovice 29.02.2020 21:00

Pochod za Metalfest

V roce 2015 nám chtěli přestěhovat Metalfest z našeho oblíbeného amfiteátru v Plzni. My jsme se nedali.Za to vám touto akcí chci po pěti letech poděkovat za podporu. Kapacita klubu je cca 200 lidí Sud piva zdarma. Díky vám všem a doufám,že vás dorazí minimálně 200 jako na pochod v roce 2015.

Kapely: Seven, Middledark, Avidity for..., Amok

Music club KalikovákPlzeň 29.02.2020 21:00

Pochod za Metalfest

V roce 2015 nám chtěli přestěhovat Metalfest z našeho oblíbeného amfiteátru v Plzni. My jsme se nedali.Za to vám touto akcí chci po pěti letech poděkovat za podporu. Kapacita klubu je cca 200 lidí Sud piva zdarma. Díky vám všem a doufám,že vás dorazí minimálně 200 jako na pochod v roce 2015.

Kapely: Seven, Middledark, Avidity for..., Amok

Music club KalikovákPlzeň 29.02.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

kulturní důmVřeskovice 06.03.2020 20:00

Xavier Baumaxa

Falcon ClubKlatovy 06.03.2020 21:00

Brutus

Sál u BělčákaTachov 06.03.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

lidový důmŠtěnovice 07.03.2020 21:00

Extra Band revival

kulturní důmHromnice 07.03.2020 21:00

Brutus

kulturní důmVolduchy 07.03.2020 21:00

Odyssea classic

SpolákPřeštice 13.03.2020 21:00

Extra Band revival

kulturní důmTřebnice 14.03.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

kulturní důmKostelec 20.03.2020 20:00

Odyssea classic

kulturní důmLuženičky 20.03.2020 20:00

Hentai Corporation

Falcon ClubKlatovy 20.03.2020 21:00

Extra Band revival

MusicSklepSpálené Poříčí 21.03.2020 21:00

Brutus

sokolovnaBěšiny 21.03.2020 21:00

Extra Band revival

+ Radek Zíka

Disco Rock ClubMerklín 27.03.2020 21:00

Extra Band revival

kulturní důmBdeněves 28.03.2020 20:00

Brutus

kulturní důmBělá nad Radbuzou 28.03.2020 20:00

Tomáš Palucha

Falcon ClubKlatovy 28.03.2020 20:00

Odyssea classic

sokolovnaMirošov 28.03.2020 21:00

Extra Band revival

Music club StřelniceKlatovy 03.04.2020 20:00

Zrní

Falcon ClubKlatovy 09.04.2020 21:00

Brutus

kulturní důmHorní Bříza 10.04.2020 21:00

Brutus

kulturní důmHoražďovice 12.04.2020 20:30

Extra Band revival

+ Radek Zíka

kulturní důmMrákov 17.04.2020 20:00

SPS

+ host

Falcon ClubKlatovy 18.04.2020 20:00

Please The Trees

Falcon ClubKlatovy 18.04.2020 20:30

Enola Gay, Komunál

kulturní důmMrákov 24.04.2020 21:00

Brutus

Restaurace Na RadostiChválenice 08.05.2020 21:00

Brutus

ZámekDolní Bělá 16.05.2020 20:30

Sifon

+ hosté Z. Jakubec, B. Sluka, J. Pfalzer

kulturní důmMrákov 16.05.2020 21:00

Brutus

krytý parketNeznašovy 23.05.2020 20:30

Kečup

kulturní důmMrákov 23.05.2020 21:00

Brutus

Velká loukaPlasy 25.05.2020 20:00

Dr. Kary, Mr. Cocoman & The Solid Vibes

Falcon ClubKlatovy 30.05.2020 20:30

Milan Schelinger band, Tlustá Berta

130 let SDH

AmfiTlumačov 30.05.2020 21:00

Brutus

7. sraz socialistických vozidel

autokempHnačov 05.06.2020 20:00

Elektrïck Mann

Falcon ClubKlatovy 06.06.2020 16:00

Brutus

XII. Widlefest (Rock na vsi)

louka za stodolouMostiště 13.06.2020 20:30

Odyssea classic

AmfiTlumačov 13.06.2020 21:00

Brutus

krytý parket u koupalištěČíhaň 18.06.2020 19:00

Brutus

parket

Kalikovský mlýnPlzeň 26.06.2020 21:00

Brutus

Kralovické slavnosti

Masarykovo náměstíKralovice 28.06.2020 17:30

Brutus

pouť

koupalištěDolany u Klatov

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram