FAQ

Napíšete o naší kapele článek?

Jasně. Stačí se ozvat, dokážeme publikovat snad všechny různé formáty - aktuality, recenze, reportáže. Dosah máme skvělý a stačí se domluvit. Zpravidla se věnujeme autorské činnosti dle našich dosahů a osobních preferencí různých autorů. 

Pokud o Vás nepíšeme automaticky, možná jsme Vás ještě neobjevili, nebo jednotliví autoři nejsou zainteresováni do vašeho žánru. V současné chvíli připravujeme ceník, kolik by zveřejnění článku stálo, pokud o Vás nevíme. Ale dokážeme se i dohodnout i na alternativních cestách, než na penězích.

Mohu se k Vám přidat?

Nad tím už ani chvíli nepřemýšlejte a pište nám na info@plzenskekapely.cz. Pokud Vás baví muzika a o to víc ta místní, rádi Vás uvítáme do našich řad. Samozřejmě je tam nutné být znalý v psaném projevu, ale snad se domluvíme. Nějaká chybějící čárka sem tam není problém, máme totiž skvělé korektory a vůbec... hlavní je psát srdcem!

Jak mohu podpořit projekt?

Pokud Vás zaujal tento odstavec, hluboce se klaníme.

V první řadě můžete pozvat nové fanoušky na naše níže vypsané sociální sítě, čím více lidí o PlzeňskéKapely.cz ví, tím více se ví o hudebních počinech, o kterých informujeme.

V druhé řadě jsou na místě finanční náklady na chod projektu. Odhadovaný rozpočet pouze na technický chod webu je na rok 2021 odhadem 15.000. Jsou to výdaje za chod serveru, který jsme na začátku roku spustili na opravdu výkonné konfiguraci, aby procházení webu pro Vás bylo co nejkomfortnější a zvládlo i větší zátěž. Proto pokud byste nás rádi podpořili, obdarovali, navrhli nám oboustrannou spolupráci - ozvěte se nám na info@plzenskekapely.cz

Díky!

Kde najdu vaše logo na plakát?

Obsah se připravuje.

Máte nějaký merch?

Máme kupu placek a nálepek. Stačí si o ně napsat a my Vám je moc rádi rezervujeme v některém z plzeňských klubů přímo na báru.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram