REPORT: Znouzecnost v Kalikovském Mlýně

Po dlouhé době jsem vyrazil na svoji oblíbenou kapelu ZNC, která hrála 21. 2. v Kalikovském Mlýně. V létě jsem je viděl několikrát naživo venku, ale v klubu jsem na nich byl naposledy v Divadle pod Lampou, a to už je hodně dlouho.

V Kalikováku měla kapela svoji premiéru a podle ohlasů, velmi vyvedenou. Golda (basa, zpěv) mi po koncertě odpověděl na otázku jak se jim hrálo v novém prostředí. "Kalikovák je naprosto ideální prostředí, hrálo se nám skvěle a byl tu nádherně čistej vzduch."

Kapela zahrála jak nové věci z poslední desky, tak i zaručené staré hity pro pamětníky. Zazněly Knedlíky, Krysař, Duhová kulička a další skvělé pecky, po kterých došlo i na přídavky. Na začátku akce to vypadalo, že účast nebude velká, ale během půl hodiny se Kalikovák docela slušně zaplnil a koncert si užívali návštěvníci i kapela. Je vidět, že plzeňáci umí ještě žít plzeňskou muzikou (Znouzí), i když okolní kluby měly hodně silnou konkurenci.

Ať žije plzeňská scéna, hlavně ta punková. Příště zase někde na dobré, živé muzice.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram