5. 3. 2015

REPORT: Znouzecnost v Kalikovském Mlýně

Článek

Autor


Kapela


Klub


Zapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5664 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Po dlouhé době jsem vyrazil na svoji oblíbenou kapelu ZNC, která hrála 21. 2. v Kalikovském Mlýně. V létě jsem je viděl několikrát naživo venku, ale v klubu jsem na nich byl naposledy v Divadle pod Lampou, a to už je hodně dlouho.

V Kalikováku měla kapela svoji premiéru a podle ohlasů, velmi vyvedenou. Golda (basa, zpěv) mi po koncertě odpověděl na otázku jak se jim hrálo v novém prostředí. „Kalikovák je naprosto ideální prostředí, hrálo se nám skvěle a byl tu nádherně čistej vzduch.“

Kapela zahrála jak nové věci z poslední desky, tak i zaručené staré hity pro pamětníky. Zazněly Knedlíky, Krysař, Duhová kulička a další skvělé pecky, po kterých došlo i na přídavky. Na začátku akce to vypadalo, že účast nebude velká, ale během půl hodiny se Kalikovák docela slušně zaplnil a koncert si užívali návštěvníci i kapela. Je vidět, že plzeňáci umí ještě žít plzeňskou muzikou (Znouzí), i když okolní kluby měly hodně silnou konkurenci.

Ať žije plzeňská scéna, hlavně ta punková. Příště zase někde na dobré, živé muzice.

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: