18. 8. 2014

RECENZE: Zavřít – Vokýnko (official videoclip)

Článek

Autor


KapelaZapoj se i Ty! Pozvi lidi!

Pojďme dostat obsah k co nejvíce lidem.

Momentálně máme 5664 / 10000 palců!

Chci pomoct!

Pop-rocková banda Zavřít z Dobřan vydala nový klip k písni Vokýnko. Klip jsme shlédli a přinášíme pro vás jeho recenzi.

Klip jsem si pouštěl celkově dvakrát, poprvé abych se soustředil na to co vidím, podruhé na to co slyším. Po první stránce klip shledávám velice zdařilý. Zaujala mě hlavně nakloněná místnost snímaná taktéž nakloněnou kamerou, tudíž vzniká iluze, že slečna pobíhá z místnosti z rohu do rohu, ale ve skutečnosti běží do „kopce“. Krásně to lze vidět při scéně s naléváním sektu, nebo při skákání přes švihadlo. Originální a neotřelé, tak to má být.

Přejdu-li k samotné písničce, delší dobu jsem přemýšlel o pointě. Nemohu dát ruku do ohně za to, jestli jsem jí pochopil správně. Pokud ne, prosím kapelu o shovívavost. Podle mě má Vokýnko ztvárnit kocovinu, kterou zažíváme po flámu a nic si nepamatujeme. Pravděpodobně ten večer uděláme něco, čeho druhý den litujeme jako slečna, o které kapela zpívá. Avšak nic se nedá vzít zpátky, což kapela demonstruje slovy „Všichni tam byli, nejsme v tom sami!“

Kromě písně Vokýnko vydala kapela také singl Romantik. Kdo z vás ještě Zavřít neslyšel doporučujeme navštívit jejich Bandzone a samozřejmě shlédnout nedávno vydaný klip.

Bavilo by Tě psát články?
Ozvi se!

OOOM DÍKY!

Previous
Next
Previous
Next

moc si toho vážíme!

Běž na naši facebookovou stránku PlzeňskéKapely.cz a pozvi všechny co znáš dle návodu! Díky tomu můžeme oslovit mnohem více lidí!

Najdi stránku: PlzeňskéKapely.cz

%d blogerům se to líbí: