AKTUALITA: VŠICHNI ON BOARD PROSÍM, ODJÍŽDÍME!

Nejedná se sice o palubu výletního parníku, ale i tak Vás na malý výlet vezmeme.

Fat and Hungry production ve spolupráci s partnery projektu právě začínají natáčet unikátní snímek dokumentárního charakteru ze světa longboardingu a skateboardingu. On Board nebude pouze přehlídkou naprosto šílených sjezdů a kousků jednotlivých riderů, ale klade si za jeden z hlavních cílů přiblížit celkovou atmosféru a životní styl této stále se rozrůstající komunity mladých lidí.

‚‚Naší prvotní představou opravdu nebylo točit ty naprosto špičkové jezdce s triky světové extra třídy, ale spíše zachytit to pravé kouzlo long a skateboardingu, kvůli kterému většina z nás vlastně jezdí. Ikdyž se naši kluci v mnoha ohledech nenechají zahanbit ani profesionálními závodníky, pořád to je pro nás hlavně o lásce k tomuto sportu. A tu zkrátka chceme zachytit.‘‘ říká produkční Zuzka Kůsová. Na filmu se dále budou podílet partneřiMayhem Longboards, Plzeň 2015, Restaurace U MajákuFitness Kalikovský Mlýn a další partneři jsou v jednání. Možná si říkáte, co proboha má společného fitness a longboarding? A to je právě to. Celý tento projekt nebude moci vzniknout bez VÁS, a Vaší finanční podpory. Za tímto účelem jsme zřídili na webu everfund.cz veřejnou sbírku s jasně vytyčeným finančním cílem a chceme Vás o ní tímto způsobem informovat. Chtěli bychom moc poprosit všechny ty, kteří by se aktivně chtěli podílet na vzniku snímku, ať web neváhají navštívit, protože samozřejmě nechceme nic zadarmo a za každý finanční příspěvek Vás bude čekat adekvátní odměna.

Rádi bychom Vás také pozvali na oficiální párty k filmu, která se uskuteční 12. června v Beach klubu na Klatovské v Plzni, kde půlka ze 100/120 Kč vstupného jde na již zmiňovanou sbírku k filmu a druhá půlka slouží jako vstupenka na samotnou akci. Čeká Vás zde živá hudba v provedení několika kapel či Djs, slide jam večerní hromadný pojezd a workshopy. Plánujeme také projížďku na prknech v rámci skryté Plzně, která proběhne na začátku července. Možností, jak vyjádřit podporu jsme pro Vás přichystali hodně a my budeme moc rádi, když využijete jakoukoli z nich. Takže všichni On board prosím, odjíždíme!

Zuzka Kůsová, produkce, PR
Mail: zuzkakusova.booking@gmail.com
Tel.: 775 904 465

Facebook event

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram