REPORT: Večer s Viklanem v Zachu

Ten, kdo si chtěl zpestřit sobotní večer hudebním zážitkem, mohl si 21.3.2015 v Zach´s pubuv Plzni při dobrém pívu poslechnout pražsko-plzeńskou partu Viklan.

Tahle náhodou spojená parta hraje irské, skotské, ale také bretaňské sklatby, které jsou příjemné nejen na poslech v irských putikách, ale i jako kulisa při setkání s přáteli kdekoliv jinde.

Již kolem 19té hodiny nebylo v klubu téměř žádné místo k sezení, u baru a v uličce se tvořily hloučky a čas od času také fronty na doplnění pitného režimu širokou škálou nápojů.

Před 21. hodinou se to v Zachu už hemžilo lidmi stojícími u baru a posluchači s fotoaparáty. Mezi návštěvníky byli hlavně blízcí přátelé a příbuzní kapely, jejichž hlasitý potlesk nechyběl po žádné skladbě.

Tři po sobě jdoucí bloky písní, následovala malá session, jež se protáhla až do nočních hodin. Opět mezi příchozími nebyla nouze o tváře pravidelných návštěvníků klubu a našly se zde i anglicky mluvící skupinky.

Oblíbený irský podnik této západočeské metropole jako vždy nezklamal s výběrem kapely pro prožití velice příjemného víkendového večera.

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram