AKTUALITA: Vánočák Bubudorf 2014

Vánoční stromky, štědrovečerní večeře, cukroví, dárky, koledy.

Všechny tyto věci nás čekají v následujících dnech. Jistě se už těšíte na to, až na chvilku vypadnete z práce a budete si svátky užívat se svými nejbližšími. Ale jak se se říká, všeho moc škodí. Proto zkraťte své Vánoční návštěvy a 25. prosince 2014 doražte do Strašic do bývalého PDA na Vánočák 2014. Akce začíná už od 17ti hodin a podle programu bude určitě o co stát, protože se Vám představí celá strašická rocková scéna.

Můžete se těšit na:

Atombordel

Tříčlenný punkový band s nezapomenutelným hlasem zpěváka. Atombordel se nechává často inspirovat Visacím zámkem, či zahraničními Perkele.

Vapid

Mladá ambiciózní kapela, nedávno křtící své první album. Pecky jako Námořník, Koníčky nebo Policajt jistě nenechají doma.

Chuan Pedro Rodriges

Je čas na trochu Rock&Rollu. Desetičlenná hudební skupina původem ze Strašic slibuje libozvučnou klasiku. Rock&Roll never die!

In Public Ill

Další kapela z punkového soudku, říznutý saxofonem. Podle slov veřejnosti, banda bláznů s neotřelým smyslem pro humor.

Stars are so far

Punková strašická stálice, dříve známá jako Los Pedofilos. Nechyběli jsme na křtu jejich nového alba Mladýho vlka starým kouskům nenaučíš“.

Provokace bez legrace

Kapela složená z poloviny členů strašických a polovinou přespolních z Rokycan. Kluci hrají punk-rock doprovázený akordeonem.

Sex Deviants

Nepsaný headliner a zároveň pořádající kapela celého Vánočáku. Formace která si zahrála i na velkých tuzemských festivalech, viz. punkový Fest pod Parou, který se každoročně koná v Moravské Třebové.

 

Takže kdo dorazí (událost), s tím se uvidíme 25. prosince 2014 v bývalém klubu PDA Strašice!

Užijme si Vánoce ve společnosti strašické hudební scény. Vánočák 2014!

© 2014-2021 panJosef.cz
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram